“Ми так боялися, що хтось запідозрить”: Дмитро Комаров розповів, чому приховував роман зі своєю дружиною

Телеведучий Дмитро Комаров зізнався, як починались його з стосунки з дружиною - випадкова зустріч, роман протягом двох років, пропозиція під час вертолітної прогулянки та Мальдіви.

Телеведучий Дмитро Комаров завжди відзначався своєю стриманістю в питанні розкриття особистого життя. Тому його оголошення про одруження стало справжньою несподіванкою для його фанатів. Його обраницею виявилася модель і ведуча Олександра Кучеренко, яка молодша за нього на 14 років.

Знайомство між Дмитром та Олександрою відбулося у 2016 році в досить незвичайних обставинах. Вона брала участь у конкурсі краси “Міс Україна-2016”, де Дмитро був одним із суддів. Цікаво, що ця зустріч могла б не відбутися, адже Олександра вагалася щодо участі в конкурсі, а Дмитро спочатку не мав наміру бути суддею.

Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя
Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя

Після закінчення конкурсу виникли романтичні стосунки між Комаровим та Кучеренко. За словами ведучого, вони спочатку провели чотири години разом у його офісі, обговорюючи різні теми, і саме тоді помітили між собою особливий зв’язок. Коли їх поставили танцювати разом у рамках проєкту “Танці з зірками”, вони ретельно приховували свої почуття, щоб ніхто не підозрював про їхній роман.

Обидва партнери мали великий страх перед тим, що хтось може дізнатися про їхні почуття. Комаров поділився, що їхні стосунки майже розпалися через участь у програмі “Танці з зірками”. Пройшовши це випробування, вони відчули впевненість у тому, що хочуть провести разом все життя.

Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя
Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя

Через два роки їхніх стосунків, Дмитро наважився на пропозицію. Він обрав нестандартний підхід до цього моменту, влаштувавши для неї особливе та екстремальне побачення, яке назавжди залишиться в її пам’яті. Комаров організовує вертольотну прогулянку навколо міста. Олександра, нічого не підозрюючи, насолоджувалась польотом, не здогадуючись про те, що чекає її далі.

Підготувавшись наперед, Дмитро витягує обручку і пропонує їй руку та серце. Олександра з радістю приймає його пропозицію. У 2019 році вони офіційно стали чоловіком та дружиною.

Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя
Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя

Пізніше обряд вінчання подружжя провело в одному із православних храмів у Єрусалимі. Їхній вибір впав на столицю Ізраїлю, куди вони прибули на тому ж літаку, але з вибором різних місць, щоб уберегти конфіденційність своїх стосунків.

Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя
Дмитро Комаров розповів подробиці особистого життя

Сам факт весілля залишився великою таємницею, оскільки на церемонії були присутні лише найближчі родичі пари, всього 11 гостей. Після урочистостей молодята вирушили у медовий місяць на Мальдівах, щоб насолодитися початком свого нового життя разом.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.