Вся правда вийшла назовні: Марічка Падалко після 15 років у шлюбі розлучилася і швидко народила від іншого

Марічка Падалко завжди відкрита на рахунок особистого життя та чесна зі своїми фанатами: що відомо про другого чоловіка телеведучої, яка народила йому дітей.

Марічка Падалко, відома українська телеведуча, працює на телеканалі 1+1. В особистому житті вона щасливо одружена з Єгором Соболєвим, і разом вони виховують трьох чудових дітей. Варто зазначити, що їх шлюб став можливим завдяки підтримці Марійчиної колеги по телеканалу, Лідії Таран.

Історія знайомства Падалко і Соболєва має свої особливості. Лідія Таран зіграла важливу роль у формуванні їхніх стосунків, адже саме вона, на прохання Марічки, ходила на перші побачення з Єгором. У ті часи ні Марічка, ні Єгор не були вільними, і тому не могли відкрито бачитися.

Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя
Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя

Проте вони не могли тримати свої почуття при собі, і саме Лідія стала тією людиною, яка вислуховувала і втішала обидві сторони. Падалко згадує, як Лідія з розумінням і підтримкою допомагала їй в цей непростий період.

Марічка і Лідія познайомилися на початку 2000-х років і швидко стали близькими подругами. Довіра між ними була настільки сильною, що Марічка без вагань зверталася до Лідії з особистими питаннями і навіть такими важливими, як її стосунки з майбутнім чоловіком. Завдяки цьому рівню довіри та підтримки, їхня дружба стала ще міцнішою.

Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя
Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя

Таким чином, завдяки підтримці Лідії Таран, Марічка Падалко і Єгор Соболєв змогли подолати початкові труднощі у своїх стосунках і стати щасливою родиною. Лідія завжди висловлювала глибоку повагу та захоплення до Марічки за її самодисципліну та жіночу силу волі. Вона вважає Марічку прикладом незламності, здатною змінювати обставини на свою користь.

Марічка Падалко та Єгор Соболєв уже 13 років перебувають у шлюбі. На момент їхнього весілля у них вже було двоє спільних дітей. Нещодавно Марічка повідомила про зміну свого сімейного статусу, пов’язану з підвищенням її чоловіка у Збройних Силах України. Тепер вона є дружиною офіцера.

Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя
Марічка Падалко розповіла подробиці особистого життя

Пара продовжує жити своїм життям, підтримуючи одне одного в різних сферах, і Марічка неодноразово підкреслювала, що вона пишається досягненнями чоловіка та його службою.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.