Чи дозволять українцям відвідати церкву Великодньої ночі: Київ, Харків і Львів уже визначилися

Допоки керівництво інших областей розмірковує, чи слід скасовувати комендантську годину під час Великодніх святкувань, у Києві, Львові й Харкові вже визначилися з цим питанням.

У ніч з 15 на 16 квітня кияни не зможуть посвятити паски, оскільки комендантську годину цього дня КМДА не наважилася скасувати. Як завше, вона діятиме з півночі до 5 години ранку. У цей час пересування у напрямку церкви забороняються. Хіба що буде оголошено повітряну тривогу. Тож ті, хто захочуть відбути Великодню службу повністю, мають перебувати в церкві всю ніч, оскільки переміщатися по вулиці буде заборонено без спеціальної перепустки.

На Великдень вирішили не робити виключень

Львів і Харків підтримали подібне рішення і скасовувати комендантську годину навіть у велике релігійне свято не збираються. У місті Лева години комендантської години збігаються зі столичними, а на Харківщині заборона виходити з дому розпочинається о 23 годині. Додатково мешканцям Харківської області заборонили відвідувати кладовища на деокупованих територіях через надмірну мінну загрозу.

Тривалість комендантської години по регіонах

Інші області поки не сповістили свого рішення щодо скасування комендантської години на Великдень, та, скоріш за все, ніяких винятків з правила не буде. Переважна більшість регіонів країни визначила час заборони з нуля до 5-ої години ранку. Такі обмеження пересування діють на Вінниччині, Волині, Дніпровщині (за винятком окремих районів), Житомирщині, Івано-Франківщині, Одещині, Рівненщині, Чернівеччині, Хмельниччині.

Вільно відвідати вночі церкву на Великдень можна на Закарпатті

У Полтавській, Тернопільській, Черкаській та Чернігівській областях обмеження ще менші – всього до 4 години ранку. Сум’янам дозволяється перебувати на вулиці з 4-ої ранку, але додому слід повернутися не пізніше 23 години.

У мешканців Кіровоградської та Запорізької областей є обмеження з 23 години до 5-ої ранку. На Миколаївщині комендантська година зсунута з 0:00 до 6-ої ранку. Найсуворіші порядки на Херсонщині, Донеччині й Луганщині. На півдні заборона розповсюджується з 20-ої до 6-ої години, на сході – з 21-ої до 5-ої години.

Лише православні мешканці Закарпаття насолодяться Великодніми святами повною мірою, оскільки тут не діє комендантська година.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.