Рибалка з Рівненщини витяг величезну щуку: яким уловом можуть похвалитися інші українські рибалки

У країні нині існує заборона на риболовлю через нерест, але, здається, рибалок це не обходить. Вони один поперед одного хваляться розмірами улову. І цифри на вагах вряди-годи дійсно вражають.

Костопіль

Щука-велетень із Костополя

Для населеного пункту це видатна подія, яка сталася буквально на днях. Місцевий рибалка виловив чималу щуку. Сподіваємося, юшка з такої велетенської рибини була смачна, і колег-рибалок теж не оминуло частування. А ми тим часом пригадаємо інші видатні улови українських майстрів рибної ловлі, які зафіксовані в минулі роки.

Здолбунів

У Здолбунові водяться великі білі амури

Тут у серпні 2021 року юнаку пощастило витягти величезного білого амура. Вага рибини, яку дістали з у річки Устя, сягнула аж 10 кілограмів. Щасливий рибалка і всі охочі сфотографувалися з велетнем, а потім його відпустили на річкові простори. Вбивати і їсти такого красеня ні в кого рука не піднялася.

Озеро Світязь

Рибалка-щасливчик витягнув зі Світязя велику щуку

Наприкінці листопада 2022-го з озера витягли щуку, яка заважила понад 16 кг. Радості рибалки з такого неочікуваного приводу не було меж.

Коломия

Товстолобика на 20 кг вивудили в Коломиї

На озері імені Руфа водяться 20-кілограмові товстолобики. Це доведено місцевим рибалкою, який спромігся витягти у грудні 2022 року подібного велетня. Сам би чоловік ніколи б не впорався. На щастя, мимо проходили військові, які й допомогли доправити велетня на берег.

Городоцький район

У Городоцькому районі водиться 30-кілограмовий товстолобик

У ставку “У пристави” поблизу річки Угри цей досвідчений рибалка вже тягав 12-ти і 18-кілограмові тушки. Але наприкінці серпня 2021 року йому пощастило виловити 30-кілограмового товстолобика. Двобій із рибиною тривав цілих 40 хвилин. Урешті перемогла людина. Щоб наростити таку вагу товстолобику знадобилося щонайменше 10 років життя.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.