У травні українці без діла не сиділи: наклепали купу рекордів – спортивних і не тільки

Українці не втомлюються демонструвати всьому світу єдність нації і вміння згуртуватися заради спільної ідеї. Травень не став виключенням – до національної скарбнички додалися нові досягнення співвітчизників.

Богатирські змагання

Вперше після початку активної фази війни у Запоріжжі відбулися змагання з богатирського багатоборства. Позмагатися в силових вправах типу підйому Зерхера, логліфту, прогулянці фермера, богатирській тязі та утриманні ваги перед собою з’їхалися чотири десятки велетнів із різних куточків країни.

Українські чоловіки-рекордсмени

Удача цьогоріч посміхнулася копу з Луганщини Дмитру Іголкіну, який щойно повернувся на ротацію. Міцний чоловік утримував перед собою гирю у 24 кг цілих 50,34 секунди. Це безумовний рекорд України.

Найдовший торт-вишиванка

У Дніпрі власна травнева атмосфера. Тут виготовили величезний торт завдовжки у 2,5 м, який має форму вишитого рушника. Дійство відбувалося у приміщенні Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу.

Торт-рушник довжиною 2,5 м

Таким чином учні і викладачі долучилися до конкурсу “Незабутні гастрономічні традиції України. Вишиванка”. На створення гастрономічного генетичного коду українців пішло 7 кг борошна, 270 яєць. Усе це здобрили 18 кг повидла і кремом з 2 кг цукру та 1 кг білків. Ще стільки ж цукру і трішки білків знадобилося для створення глазурі.

Рекордна руханка

Хмельничани вирішили зайнятися пропагандою здорового способу життя. Всесвітнього Дня руханки влаштували грандіозне шоу. До зарядки, що відбувалася в спортивно-культурному центрі “Плоскирів”, долучилися понад сім десятків вихованців із двох дитсадочків та учні 5-6 класів.

Наймасовіша національна руханка у Хмельницькому

Таким чином діти стали учасниками всеукраїнської онлайн-руханки. Таким чином, залучивши міста України, вдалося встановити новий національний рекорд.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.