Київщина долає наслідки окупації: зокрема, відновлюються зруйновані мости

Всього на Київщині під час окупації 2022 року було зруйновано 24 мости. Нині триває їх активна відбудова, а на місцях розрухи відразу після де окупації облаштували тимчасові переправи. Подекуди доводиться робити об'їзд. На сьогодні вдалося капітально довести до ладу три складні споруди. Відбудова мостів почалася торік у квітні, щойно Київщина звільнилася від окупантів.

Всього на Київщині під час окупації 2022 року було зруйновано 24 мости. Нині триває їх активна відбудова, а на місцях розрухи відразу після де окупації облаштували тимчасові переправи. Подекуди доводиться робити об’їзд. На сьогодні вдалося капітально довести до ладу три складні споруди. Відбудова мостів почалася торік у квітні, щойно Київщина звільнилася від окупантів.

Фастівський міст

Днями відкрили рух мостом через річку Ірпінь, і тепер можна напряму дістатися зі столиці до Фастова. Ця 50-метрова споруда торік у березні була зруйнована вщент. Тож довелося займатися не ремонтними роботами, а практично зводити все з нуля, сповіщає Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Конструкцію мосту неможливо було відновити, довелося зводити новий міст

Старі конструкції довелося розібрати, натомість звести нові. Рухатися мостом можна двома смугами, є тротуари й огорожа.

Тальський міст

Не підлягав ремонту й 37-метровий міст через річку Таль. Тож у Вишгородському районі взялися зводити практично нову конструкцію. Основні роботи вже завершено, рапортують у Міністерстві, зробили водовідведення, а підходи до мосту покрили асфальтом.

Так виглядає нині зруйнований росіянами міст

Траса Київ-Овруч внаслідок бойових дій втрапила 8 переправ. Усі їх обстежили. Що можна довести до ладу, взялися реконструювати. Решту знесли, щоб звести нові споруди.

Макарівський міст

Конструкцію не розбирали, а відновили

Переправу через річку Здвиж було вирішено не демонтувати, а відновити. Росіяни поцілили в міст кількома снарядами. Знадобилася заміна балок прогонової будови та облаштування нового покриття.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.