У Житомирі завівся кіт-пранкер: цілий рік сидів на вивісці магазину, не давався до рук і спав на букві “І”

Цілий рік знадобився житомирянам, щоб спіймати кота, який поселився на вивісці магазину. Його бачили працівники торгової точки, перехожі, рятувальники, зоозахисники, та нікому довгий час не вдавалося дістатися чотирилапого пранкера.

Цілий рік знадобився житомирянам, щоб спіймати кота, який поселився на вивісці магазину. Його бачили працівники торгової точки, перехожі, рятувальники, зоозахисники, та нікому довгий час не вдавалося дістатися чотирилапого пранкера.

Перші світлини кота-дивака з’явилися в соцмережах торік у червні. Руда тварина споглядала з вивіски магазину на людей, гуляла по величезних буквах і навіть спала на них.

Кіт довго тероризував житомирян із даху торгового центру

Небайдужі громадяни кілька разів викликали рятувальників, оплачували роботу вишки, та щойно люльку підіймали, Рудик тут же кудись ховався. Дівчата з магазину теж намагалися виловити кота-висотника, але не могли його спіймати на даху.

Врешті удача таки посміхнулася ловцям пранкера. Його дістали й передали жінці, яка назвалася хазяйкою тваринки. А за кілька днів старий знайомий знову мирно сидів на самому вершечку букви “І”. Його неможливо було виманити звідти навіть за допомогою їжі. Виспавшись, тварина починала тероризувати довкілля голосним нявчанням.

Кілька разів приїжджала вишка, але зловити кота вдалося за допомогою котоловки

Урешті містяни не витримали й написали заяву в поліцію, звинувачуючи власницю магазину в знущанні з тварини. Люди, яким гучний кіт заважав спати, погрожували розтрощити вікна у торговельному закладі. Інші навпаки жаліли кота і весь час закидали йому їжу на дах.

Урешті цю тривалу епопею припинили зоозахисники. Намастили сітку котоловки вологим котячим кормом і поставили на дах. Рудик потягнувся до їжі, а спритна дівчина схопила його і закрила в клітці. Виснаженого, але нескореного кота відвезли до ветлікарні. Тварина дуже змучена тривалим перебуванням на даху. Можливо, знайдеться добра душа і прихистить кота-верхолаза у себе.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.