Жан Беленюк отримав олімпійську ліцензію 2024: 4 роки тому борець казав, що зав’язав зі спортом

Жан Беленюк став єдиним українським чемпіоном на Олімпійських іграх в Токіо 2020. Тепер народний депутат вирішив рятувати честь країни та взяти участь у паризьких олімпійських іграх 2024.

Задля досягнення мети спортсмен взяв участь у Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби, де здобув бронзу, а заразом й олімпійську ліцензію. Ходили чутки, що Беленюк завершив зі змаганнями на килимі. Та повномасштабна війна змусила знову пригадати старі навички, щоб довести, що українці здатні на багато дечого.

Тим паче, що перспективні борці ще недостатньо готові для здобуття перемог. Звісно, й Жану з кожним роком стає все складніше підтримувати фізичну форму на належному рівні. Але він ще здатен на високі результати.

Жан Беленюк здобув олімпійську медаль у Токіо 2020Беленюк вирішив спробувати сили в Чемпіонаті. Якби не взяв медаль, то далі б і не рушив. Але третє місце надала наснаги й віри в майбутні перемоги. Звісно, готуватися до змагань було складно, адже доводилося суміщати спортзал і роботу в стінах Верховної Ради.

Жан вирішив, що це будуть його останні Олімпійські ігри. Ще до 26 липня Жан не вірив, що поїде на престижні змагання. Адже Україна відмовилася брати участь у змаганнях за присутності росіян і білорусів. Та потім заборону зняли, й можна було розпочати підготовку. Виручив раніше надбаний досвід.

Жан Беленюк є чинним народним депутатом

Свого суперника казаха Турсинова у втішній сутичці Жан обіграв з рахунком 7:2. За 15 хвилин довелося битися з узбеком. Українець випередив його на 2 бали.

Допоки Беленюк є єдиним представником України, що має олімпійську ліцензію з греко-римської боротьби. У наших спортсменів ще є шанс проявити себе навесні на континентальному та світовому кваліфікаційному турнірах.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.