Не така велика, як в мирний час: Віталій Кличко показав новорічну ялинку 2023-2024 в Києві (ФОТО)

На Софійській площі Києва вчора, 4 листопада, змонтували головну новорічну ялинку. Мер Києва Віталій Кличко ввечері звітував про це на своїй сторінці у соцмережі Telegram.

4 грудня на Софійській площі Києва встановили новорічну ялинку. Мер української столиці Віталій Кличко напередодні присвятив цій події невеличкий допис у своєму Telegram каналі.

— Не така велика, як в мирний час, але життєствердна, як ніколи — написав мер.

За словами очільника КМДА — поки що був виконаний лише монтаж новорічної ялинки. Невдовзі її прикрасять енергозберігаючими гірляндами та іграшками. Відкриття святкової локації із зимовою красунею заплановано на 6 грудня. Саме в цю дату за новоюліанським календарем в Україні тепер відзначають день Святого Миколая.

Новорічні ялинки на Софійській площі в різні роки: 2021-2022 рік та 2018-2019 рік
Новорічні ялинки на Софійській площі в різні періоди: 2021-2022 рік та 2018-2019 рік

Інформація щодо встановлення головної ялинки 2024 року з’явилась ще наприкінці листопада. Мер української столиці повідомляв, що Рада оборони міста прийняла рішення встановити новорічну красуню на Софійській площі, але з державного бюджету на ці заходи гроші не виділялись.

Віталій Кличко наголосив, що, як і минулого року — встановлення та прикрашання ялинки буде виконано на кошти меценатів. Також буде врахована необхідність збереження електроенергії і для прикрашання новорічного дерева використають енергозберігаючі гірлянди.

Відповідальність за встановлення і обслуговування головної новорічної красуні міста Києва взяло на себе підприємство ТОВ “Глобал-Декор”.

Новорічні ялинки на Софійській площі: 2020-2021 рік і 2016-2017 рік
Новорічні ялинки на Софійській площі: 2020-2021 рік і 2016-2017 рік

Мер столиці також наголосив, що масові заходи і святкування цьогоріч не передбачені — через міркування безпеки.

В той же час Віталій Кличко звернув увагу на те, що святкові заходи в різних районах можуть проводитись — але з повним дотриманням правил безпеки і тільки у місцях, поряд з якими є укриття.

Фінансове забезпечення таких заходів беруть на себе їх організатори.

Оскільки цього року українці відзначають Різдво за новоюліанським календарем — то й ялинка на Софійській площі буде стояти менше, аніж зазвичай. Її приберуть вже 10 січня.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.