Аеропорт “Бориспіль” скоро відкриють? З’явилися цікаві вакансії для працівників авіації: усі деталі

На сайтах оголошень стали з'являтись доволі цікаві вакансії. В місті Бориспіль затребувані авіаційні техніки і командири повітряних суден та інші вакансії. Аеропорт готують до відкриття?

В перший день грудня в офісі Президента України зробили заяву: якщо будуть створені відповідні умови — то аеропорт “Бориспіль” поблизу Києва відкриють першим. Заступник керівника президентського офісу Андрій Сибіга повідомив, що повітряна гавань “Бориспіль” стала першою, що зачинилася після початку повномасштабного вторгнення росії.

Цей же аеропорт за відповідних умов стане першим серед відкритих в країні. За словами заступника керівника Офісу Президента — “Бориспіль” почне приймати пасажирів та запустить у небо літаки, як тільки це дозволить робити ситуація в сфері безпеки.

Вакансії у місті Бориспіль
Вакансії у місті Бориспіль

Повернення до елементів миру, на думку керівника Офісу Президента Андрія Єрмака — стає можливим тому, що Україна зміцнішала і тепер може забезпечити цьому об’єкту високий рівень безпеки самостійно.

На тлі цих новин аеропорт “Бориспіль” вирішив підігріти інтерес громадян до теми повернення літаків в українське небо і… опублікував декілька вакансій про прийом на роботу на сайті robota.ua. Згідно з ними, у підприємства є потреба у:

  • провідних інженерах з експлуатації повітряних суден;
  • авіаційних техніках з планера та двигунів;
  • командирах повітряного судна – інструкторах А-319 служби організації навчання і тренувань льотного складу;
  • командирах повітряного судна-інструкторах АН-148
  • провідних інженерах з передпольотного інформаційного обслуговування;
  • інженерах 1-ї категорії відділу підготовки виробництва.

Що насправді відбувається і чи варто очікувати відкриття аеропорту “Бориспіль” найближчим часом?

Аеропорт Бориспіль запрошує на роботу інструкторів і командирів повітряних суден
Аеропорт Бориспіль запрошує на роботу інструкторів і командирів повітряних суден

Згідно з офіційною заявою від самого аеропорту — вакансії завжди були і є на подібних сайтах оголошень. Що стосується відновлення роботи повітряної гавані, то наразі співробітники аеропорту зосереджені на збережені власної інфраструктури та висококваліфікованих кадрів. Також в повідомленні аеропорту йдеться про те, що власником оголошення може бути й особа, що працевлаштована на іншому підприємстві.

Аеропорт Бориспіль відкривають: що відомо
Аеропорт Бориспіль відкривають: що відомо

Свій коментар щодо інформації про відкриття “Борисполю” надав і радник Офісу Президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що відкриття аеропорту — це питання “не завтрашнього дня”.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.