Один, два, три – ялинонька, світи: на центральній площі Ірпеня засяяла новорічна ялинка 2023-2024

В місті Ірпінь урочисто відкрили новорічну ялинку. На святковому заході був присутній Святий Миколай у синій шубі, а після його привітальної промови ялинка засяяла жовто-блакитними вогниками.

В середу, 6 грудня — на центральній площі Ірпеня засяяла яскравими вогниками новорічна ялинка 2023-2024 року. Відкриття вічнозеленої новорічної красуні відбулося в день Святого Миколая за новим стилем. Ведучий святкового заходу, вдягнений в традиційний зимовий наряд Святого Миколая (синю шубу, оторочену білим хутром і прикрашену зимовими візерунками) і з довгою бородою вимовив чарівні слова:

— Один, два, три — ялинонька, світи!

І… Відразу після цього на ялинці, прикрашеній жовтими і блакитними іграшками, замиготіла новорічна гірлянда.

Новорічні локації на головній площі Ірпеня
Новорічні локації на головній площі Ірпеня

Поряд з височенькою ялинкою на площі Ірпеня облаштована яскрава фотозона зі світовими інсталяціями у вигляді невеличких штучних ялинок з металевим каркасом, прикрашених однотонними гірляндами, снігових баб і яскравих сяючих арок. Головна ялинка — штучна, а її верхівка прикрашена чотириконечною зіркою.

На свято Миколая та відкриття ялинки в Ірпені завітало багато радісних дітлахів з батьками. Слід зазначити, що тут вічнозелена красуня набагато вище, аніж в столиці України, а локації для новорічних світлин — яскраві і справді дуже святкові.

Також відомо, що в Ірпені, в фойе міської бібліотеки імені Максима Рильского запрацювала резиденція святого Миколая. Діти та дорослі можуть відвідати її 7, 8, 9 та 10 грудня. Більш точний графік роботи резиденції наведено нижче:

  • 7 грудня і 8 грудня: 10:00-12:00 та 15:00-17:00;
  • 9 і 10 грудня: 11:00-15:00.

В місцевій групі Ірпеня в Telegram після урочистого відкриття ялинки провели опитування щодо того, чи сподобалась містянам новорічна красуня. 86% учасників опитування відповіли на це питання “Так”. Але в коментарях деякі люди висловили невдоволення — мовляв, не на часі ялинка та й освітлена набережна – теж, бо деяким в будинках світло вимикають, і хлопці на фронті допомоги потребують куди більше, аніж ялинки.

 

Втім свято відкриття ялинки все ж відбулося і подарувало маленьким дітям чимало радісних хвилин і від зустрічі зі святим Миколаєм, і від різнокольорових вогників, і від святкових світлових локацій.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.