Ухилянтам від податків підготуватися: в Україні запланували додаткові обмеження на грошові перекази

НБУ запланував чергові зміни і розробляє проєкт рішення про обмеження карткових переказів та встановлення лімітів на перекази через термінали. Детальніше читайте в матеріалі від "Один Факт".

Перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова повідомила, що наразі Нацбанк України працює над розробкою проекту рішення про додаткові обмеження переказів між картками українських банків. Також влада планує запровадити граничні ліміти переказів готівки між терміналами самообслуговування.

Український уряд хоче ввести додаткові обмеження,по переводах з карти на карту
Український уряд хоче ввести додаткові обмеження,по переводах з карти на карту

За словами заступниці голови НБУ — ці нововведення не стосуються всієї країни, але можуть торкнутись великої кількості бізнесу, представники якого навіть зараз продовжують використовувати різноманітні механізми зменшення оподаткування.

Катерина Рожкова зауважила, що ці заходи необхідні для того, аби ефективно боротися з ухиленням від оподаткування та іншими маніпуляціями.

В Україні запланували додаткові обмеження на переводи і оплату в терміналах самообслуговування
В Україні запланували додаткові обмеження на переводи і оплату в терміналах самообслуговування

Як свідчить заява заступниці голови НБУ — обмеження будуть стосуватись не всіх громадян. Але в них на меті — зменшити можливість ухилення від оподаткування. А також — інших форм фінансових маніпуляцій. Національний банк планує проводити консультації з іншими органами влади задля того, щоб максимально оптимально реалізувати ці заходи.

В Україні також розглядають інші фінансові ініціативи. Наприклад, влада запланувала зміни в системі оподаткування для фізичних осіб-підприємців. Національна стратегія розвитку передбачає, що прибуток підприємців буде оподатковуватись за змінною ставкою, яка залежатиме від рівню їх прибутку.

Український уряд знаходиться в пошуку нових джерел фінансування для бюджету шляхом збільшення податків чи оптимізації витрат.

Наразі існують певні проблеми, пов’язані зі скороченням фінансування від наших американських партнерів. Але уряд України планує звернутись до міжнародного валютного фонду задля того, щоб отримати в ньому фінансову допомогу.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.