Похолодання аж до -15 градусів: синоптики назвали прогнозовану дату погіршення погоди в Україні

Саме час дістати з запасів усі теплі речі, якщо ви ще цього не зробили. За прогнозами синоптиків, Україну скоро вдарить справжній мороз. Детальніше в статті.

З 5 по 6 грудня на Україну насувається антициклон. Це означає, що вся територія буде під впливом підвищеного тиску, відповідно до цього й змінюватиметься температура. В цей час не очікується істотних опадів, тільки вночі у вівторок 5 грудня в областях на Південному Сході лишиться невеликий мокрий сніг. В нічний час температура буде невпинно падати.

Синоптики назвали прогнозовану дату похолодання в Україні
Синоптики назвали прогнозовану дату похолодання в Україні

5 грудня в західних, також у Чернігівській та Сумській областях вже 6 грудня місцями очікується падіння температури аж до 15 градусів. Загалом, у областях на Півночі та Заході України вночі 6 грудня очікується від 5 до 11 градусів морозу. У вівторок, 5 грудня, в більшості областей очікується від 1 до 7 градусів морозу, а в середу 6 грудня – від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. Вночі при цьому температура втримається в межах від 2 до 8 градусів морозу. У південних областях України з вівторка по середу очікується від 1 до 7 градусів тепла вдень та близько 0 градусів уночі.

Синоптики назвали прогнозовану дату похолодання в Україні
Синоптики назвали прогнозовану дату похолодання в Україні

Також у ці вихідні, 2-3 грудня, температура в південних областях може піднятися до 16 градусів тепла – це б’є всі температурні рекорди. На західній території України очікується ожеледиця та снігопади, на високогір’ї Івано-Франківщини та сходу Закарпатської області зберігається значна сніголавинна небезпека. Найхолодніше в суботу та неділю буде на Півночі, де температура не підніматиметься вище 1 градусу тепла. Попри все, радує те, що сильних поривів вітру не передбачається – всього лиш від 5 до 10 метрів на секунду з південно-східним напрямком.

Синоптики назвали прогнозовану дату похолодання в Україні

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.