Батько 15 дітей долею нащадків не переймається: що він зробив такого жахливого, аби не сплачувати аліментів

У свої 37 років Артур є батьком 15 дітей. Усіх їх народили різні жінки. Чоловік ніколи не переймався захистом під час інтимних стосунків, вважаючи це прерогативою партнерок.

Уперше Артур став батьком у 15 років. Дівчина, яка народила від нього дитину, сама спокусила недосвідченого юнака. Тоді ще підліток нічого не знав про контрацепцію і захищений секс. Тому і вляпався в історію.

Артур ніколи не цікавився, як зростають його діти

Але роки йшли, а наш герой, здається, й не думав розумнішати. Серед дівчат Артур користувався шаленою популярністю. Вони самі ліпилися до нього, як мухи до меду. А він нікому не відмовляв. Тож відзначав 20-річчя вже будучи п’ять разів татком.

Усі місця, де хлопчина займався коханням, важко злічити. Це траплялося і в автобусі, і в дамській кімнаті кафе, і в парку, і на горищі. На диво, більшість інтимних стосунків закінчувалися появою бебіка.

Але татуся це мало хвилювало. Артур вважав, що дівчата мають самі потурбуватися про безпеку й ніколи не користувався презервативами. Потім виправдовувався, мовляв, гадав, що коханка пила протизаплідні пігулки.

Нині Артур взявся до виховання свого 11-го нащадка

Оскільки багатодітний татусь мав статус безробітного, то не сплачував аліментів на своїх нащадків. Шоста кохана вирішила подати на нього в суд, щоб притягнути до відповідальності. То чоловік інсценізував смерть. Залишив на березі ставка свої речі, а сам накивав п’ятами.

Звісно, судова тяганина тут же припинилася. Жінка довго оплакувала смерть коханого, допоки не зіткнулася з ним ніс до носа в одному з супермаркетів. Та більше вже судитися не захотіла.

Нині Артуру 37 років. Він є батьком 15 дітей, яких навряд чи згадає на ім’я. Сам ніколи не опікувався дітьми й з жодною зі своїх коханок не одружився. Щоправда, нині намагається побудувати сім’ю з одинадцятою мамою. Їхньому спільному сину вже 7 років. Жінка перебуває на сьомому небі від щастя. Та чи не згадає чоловік про старе і чи втримається довго без зміни партнерок, як це було зазвичай.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.