Мужня кішка врятувала господиню від діабетичної коми: тепер постійно перевіряє стан дихання жінки

Хазяйка кішки Віллоу страждає на цукровий діабет. Коли в жінки розпочалася діабетична кома, їй поталанило, що пухнаста улюблениця виявилася поруч.

Мешканці Ліверпуля 51 рік. Аманда Джеймсон не проконтролювала рівень цукру в крові й заснула. Показники стали настільки низькими, що 51-річна жінка знепритомніла.

Кішка втямила, що відбувається щось лихе, і вийшла зі спальні до вітальні, де мирно сопів перед телевізором Рей Шервуд. Віллоу заходилася будити чоловіка. Це виявилося не так уже й просто. Киця і нявчала, і плигала по тілу сплячої людини, і лапкою по щоці стукала.

Коли господині стало зле, кішка не розгубилася й покликала на допомогу

Все марно. Та тваринка не здалася. Вона долучила останній метод – укусила Рея за ногу. Переляканий чоловік відразу ж скочив на ноги, а Віллоу тим часом привернула його увагу нявчанням і кивками голови у бік спальні. Вона йшла попереду, весь час озираючись, чи слідує за нею розбуджений чоловік.

Отак під пильним наглядом муркотухи Шервуд підійшов до Аманди й побачив, що жінка впала на підлогу і не реагує на його слова. Довелося викликати швидку допомогу. Медики, поглянувши на хвору, висловили припущення, що жінка впала в діабетичну кому. Рей Шервуд не знав, як і дякувати кішці-рятівниці. Поведінка Віллоу надзвичайно приголомшила господаря. Він був вражений до глибини душі.

Віллоу взяла шефство над хазяйкою і слідкує, чи та дихає

За мужній вчинок домашня тварина потрапила у номінацію “Дивовижний котик” National Cat Awards, дійшовши до фіналу. Підбиття підсумків відбудеться 17 липня. Не виключено, що ліверпульська мешканка стане переможницею проєкту.

Тепер Віллоу взяла шефство над господинею. Частенько прикладає свій носик до рота Аманди, перевіряючи, чи та дихає. І якщо запідозрить щось лихе, відразу готова бити на сполох.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.