Дві матки – дві дитинки: унікальні пологи сталися в жінки, якій у лікарні поставили діагноз безпліддя

Жінка довго не могла завагітніти. Медики визначили, що у неї подвійна матка, і порадили забути про материнство. Натомість дивачка примудрилася народити відразу двох малюків.

Шанси 24-річної австралійки завагітніти гінекологи оцінювали як один шанс до 50 мільйонів. Мадлен Каклікос народилася з рідкісною патологією – у неї відразу дві матки. Лікарі радили не намагатися завагітніти, бо все одно нічого не вийде. Але жінка не послухалася.

Кожен з малюків уподобав для себе окрему матку

Вона кілька разів робила ЕКЗ. Вісім спроб видалися марними, а на дев’ятий раз сталося диво. Каклікос вдалося добитися двох смужок на тесті для вагітності. УЗД приголомшило всіх – у середині Мадлен зародилося відразу два плоди. Причому зародки перебували в різних матках.

Медики були надзвичайно здивовані. Згодом з’ясували, що одна дитина була зачата штучно, а друга вагітність настала природним шляхом за тиждень після процедури з підживлення. В лікарні радили парі не займатися сексом, допоки триває пересадка ембріона, але подружжя порушило заборону.

Хлопчики народилися на 34-му тижні

Гінекологи наголошували, що від однієї вагітності слід позбутися, бо невідомо, як все протікатиме, та пара не дала згоди на аборт. Дивно, але особлива вагітна почувалася непогано. Лікарі весь час наглядали за пацієнткою.

Малятка попросилися на цей світ на 34-му тижні. Щасливі батьки назвали їх Нейт і Коул. Коли породілля, яка вже не сподівалася стати матір’ю, взяла на руки малечу, відчула себе на вершині щастя.

Умить забулися всі перипетії і спроби завагітніти, пекельні процедури ЕКЗ і суворий вердикт медиків про безпліддя. Акушери були здивовані не менше батьків, адже з подібними випадками ніколи в житті не зустрічалися.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.