Екзотичні дикі тварини атакують українців: на американському пляжі та у хмельницькому селі

Акули й мавпи вряди-годи нападають на людей. Подібні оказії трапилися з українцями. Та якщо морська хижачка полювала на українку на далекому нью-йоркському пляжі, то мавпа тероризувала ціле село на Хмельниччині.

Акули й мавпи вряди-годи нападають на людей. Подібні оказії трапилися з українцями. Та якщо морська хижачка полювала на українку на далекому нью-йоркському пляжі, то мавпа тероризувала ціле село на Хмельниччині.

Акула-людожерка

65-річна Тетяна Колтунюк зазнала нападу зубастого монстра на Роквей-Біч. Одеситка, що нині мешкає в Нью-Йорку, відпочиваючи на пляжі, вирішила скупатися. На крики жінки прибігли рятувальники. Перед їхніми очима відкрилася страшна картина.

Тетяну Колтунюк покусала акула

Акула відтяла в бідолашної купальниці цілих 9 кг плоті. Укус прийшовся на ліву ногу вище коліна. Чоловіки витягли бідолаху на берег й наклали Тетяні джгут. Українку відвезли до лікарні. Її стан доволі тяжкий.

Тим часом нью-йоркські поліцейські обстежили довколишню територію на гелікоптерах та безпілотниках, але жодна морська хижачка їм на очі не трапилася.

Зелена мавпочка

Мешканці Карпівців, що на Хмельниччині, раптово побачили на вулицях села екзотичну тваринку. До рук та не давалася, гасала по дахах і парканах. А ще поводилася доволі агресивно і навіть укусила 14-річну юнку.

Карпівчанку покусала зелена мавпа

Відтоді почалося полювання на агресора. З’ясувалося, що це ссавець на прізвисько Гарик. Мавпу привезли до села внутрішні переселенці з Харкова. Тваринка утекла з клітки й нумо гасати сільськими просторами.

Кілька днів тривали перегони з екзотичною твариною за участі селян та поліцейських. Урешті дві подружки заманили Гарика в хату бананами. Мавпу посадили в клітку й відвезли до ветклініки.

Там сказали, що тварина ймовірно здорова і не страждає на сказ, адже має хороший апетит і не боїться води. Та покусану дівчину про всяк випадок прокололи для профілактики. А Гарик перебуватиме 2 тижні на карантині, після чого його відвезуть до реабілітаційного центру.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.