Кінь завітав до кафе, а індичка – до ресторану: чим закінчилися несподівані відвідини

Кожна тварина, особливо дика, має бути присутня у своєму природному середовищі. Натомість деякі виходять із зони комфорту й потрапляють у царину, де перебуває чимало людей.

Від подібних відвідин величезних тварин у громадських закладах починається справжній переполох.

Кінь

Неподалік Парижа у невеличкому місті Шантійї до кафе увірвався величезний кінь. Частина людей вже покинула заклад, але ще очікувала на автобус на зупинці. Ті ж, хто був усередині приміщення, страшенно налякалися.

Кінь у кафе

Поряд знаходиться стадіон. Парнокопитній тварині щось не сподобалося, і вона втекла. Кінь весь час трусив задньою частиною тулуба, намагаючись скинути збрую. На щастя, ніхто з людей від знервованого лошака не постраждав.

Індичка

На День подяки в ресторані в Пенн-Хіллс у штаті Пенсільванія стався дивний інцидент. Дика індичка врізалася у скло вітрини, пробила його й опинилася на підлозі харчового закладу.

Індичка в ресторані

Саме в цей день в Америці заведено ласувати індичкою, яку запікають у духовці. Тож присутні сприйняли це за знак протесту проти поїдання птахів. Стражі порядку ж знайшли більш прозаїчне пояснення – птах утратив орієнтацію у просторі.

Лось

До лікарні на Алясці завітав лось. Рогатий припустив жувати декоративне дерево. Дехто з хворих не злякався й запропонував тварині частування. Непрошений гість радо приймав їжу просто з людських рук.

Лось у лікарні

Лось проник у приміщення через двері вестибюля. Напевно, подумав, що величезні горщики з рослинами, якими можна поласувати, в середині холу є звичайним садком. Це була не доросла тварина, а лосеня, якому, напевно, ще й не минуло року.

Допомогли позбутися сохатого стражі порядку, переставивши меблі так, щоб заблокувати лісовому гостю прохід вглиб, а навпаки витіснити на вулицю.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.