Безхатько виграв шалені гроші в лотерею, але забрати виграш не може: що заважає бідоласі зажити в розкошах

Італійському бомжу посміхнулася вдача – він виграв чималу суму у лотерею. От тільки виникла одна загвіздка – без документів отримати свій виграш чоловік неспроможний.

Джанлуїджі на прізвисько Кассано за кожної можливості купував лотерейні білети. Ставив завжди на сім номерів у Superenalotto. Цього разу безхатьку вдалося вгадати 4 номери ще й число “суперстар”.

У підсумку Кассано тепер належить 37 тисяч євро. Якщо відрахувати податки, залишиться сума в 30 тисяч. Подібні гроші дозволили б чоловіку не бідувати й не ночувати на лавці посеред міста.

Безхатько виграв шалені гроші в лотерею, але забрати виграш не може

Джанлуїджі витратив на лотерею 1,5 євро, придбавши її у книгарні міста Сенігалія, але щоб отримати чесно зароблений виграш, чоловік має пред’явити картку медичного страхування. Такого документа в італійця немає. У нього зберігся лише податковий код, але цей папірець не годиться.

Допомогти невдасі зголосилися власник тютюнового магазину Массімо Севері та директор благодійного фонду Джованні Бомпецці. Торгівець давно знає Кассано й дуже радий за нього. Адже тепер щасливчику не доведеться поневірятися по вулиці, відвідувати благодійний притулок й виживати завдяки тому, що знайде на вулиці. Чоловіки роблять усе можливе, аби дістати копії необхідних документів.

Безхатько виграв шалені гроші в лотерею, але забрати виграш не може

Слід відзначити, що Кассано не весь час проводить у Сенігалії. Іноді він подорожує у проміжку між Анконою та Пезаро, зрідка зазираючи до Ріміні. Безхатька всі знають і дуже добре ставляться, адже одного разу він врятував життя людей, помітивши, що на одному з будинків обвалюється карниз, і здійнявши ґвалт.

Кассано нікому не розповідає про своє минуле життя. Що з ним трапилося і за яких обставин бідолаха перетворився на бомжа, ніхто з містян не знає.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.