У Короля Великої Британії Чарльза ІІІ діагностували рак: всі заплановані заходи відмінені, родина мовчить

Букінгемський палац повідомив сумну новину: король Карл III серйозно. захворів В монарха виявили онкологію і вже з понеділка він розпочав лікування. Подробиці читайте в матеріалі від "Одного Факту".

В понеділок, 5 лютого, з Букінгемського палацу Великої Британії надійшли недобрі новини. Офіційне джерело королівської родини повідомило про те, що нинішній британський монарх, король Чарльз серйозно захворів. Лікарі діагностували в короля рак.

Англійський монарх захворів на рак: офіційне повідомлення від Букінгемського палацу
Англійський монарх захворів на рак: офіційне повідомлення від Букінгемського палацу

За інформацією від Букінгемського палацу, виявити хворобу вдалося під час нещодавнього перебування короля Карла III на лікуванні у клініці з приводу збільшення розмірів простати. В повідомленні не уточнюється, яка саме форма раку виявлена медиками в короля. Але офіційне представництво зазначає що після основного лікування монарху провели додаткові діагностичні тести, в результати яких і було виявлено серйозну невиліковну хворобу.

В повідомленні зазначається, що Чарльз з цього понеділка вже розпочав регулярне лікування. Щодо морального стану монарха — то він тримається і позитивно відноситься до власного лікування. Король із великим нетерпінням чекає на повернення до своїх прямих службових обов’язків.

Усі заплановані публічні виступи король Карл III відклав на період свого лікування. В цей час його на таких заходах будуть замінювати інші члени королівської родини.

Наприкінці січня 2024 року британський монарх проходив планове лікування в клініці з приводу збільшення простати. В лікарні вінценосна особа провела три доби. Усі процедури проводились на базі приватної лікарvні London Clinic. За словами його дружини, Королеви Камілли — її чоловік під час лікування почував себе добре.

Слова підтримки монарху вже висловив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Представник британської влади побажав Чарльзу III швидкого одужання та повної перемоги в боротьбі з підступною хворобою.

 

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.