Чоловік харчується виключно шоколадом і картопляним пюре: інші продукти організм категорично не сприймає

Кожна дитина мріє харчуватися виключно шоколадками, але батьки ніколи не дозволяють робити подібне. А наш сьогоднішній герой просто змушений харчуватися шоколадними яйцями. Це відбувається не через капризи, а з зовсім іншої причини.

Так сталося, що організм в Ешлі Кіна не сприймає певних продуктів. Процес травлення зумовлює дивну харчову поведінку бідолахи. Чудово заходять чоловіку шоколадні великодні яйця. От ними він і харчується, допоки ті є у продажу, а це переважно з січня по квітень. За сезон з’їдає близько двох сотень штук.

30-річний британець відчуває нудоту від більшості звичних для кожної людини продуктів. Окрім шоколадних яєць він може також ласувати картопляним пюре, йоркширським пудингом, а ще нормально перетравлює фрукти.

Чоловіку доводиться весь час харчуватися Великодніми шоколадними яйцями

У дитинстві його намагалися привчити до поживної їжі, але в Ешлі щоразу після вживання каші з молоком ставався напад блювоти. Відтоді зберігся страх перед більшістю продуктів. Він боїться пробувати щось нове зі страв, оскільки певен, що почуватиметься кепсько.

Кін звертався до лікарів із проханням пояснити, в якій площині перебуває його проблема – психологічна чи пов’язана з особливостями роботи кишківника. Аналізи не показали жодних відхилень. Але це не надало оптимізму, адже чоловік усе одно не може харчуватися м’ясом й овочами. Картоплю вживає виключно у вигляді пюре. Від смаженої, в кожушках чи від чипсів його нудить.

Шоколадну дієту чоловік урізноманітнює картопляним пюре

Багато разів Ешлі намагався замінити 6 шоколадних яєць на день іншими продуктами, але через поганий стан доводиться весь час повертатися до шоколадної дієти. Через це чоловік ніколи не їсть разом зі своїми дітьми і не ходить у гості чи ресторан.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.