Які перші дзвіночки свідчать про необхідність відмови від кави: не ігноруйте, аби не нажити ще більших проблем

Деяким людям слід переглянути власний спосіб життя й назавжди відмовитися від кави чи принаймні різко скоротити вживання запашного напою. Організм сам підкаже вам, що цей час настав.

Деяким людям слід переглянути власний спосіб життя й назавжди відмовитися від кави чи принаймні різко скоротити вживання запашного напою. Організм сам підкаже вам, що цей час настав.

Якщо в організм регулярно поступає надмірна кількість кофеїну, це може призвести до проблем зі здоров’ям. Людина стає нервозною, погано спить, відчуває, що серце б’ється частіше, часто скаржиться на головний біль, швидко втомлюється.

Тож, якщо постійно перебуваєте у стані тривоги, спите уривками й протягом ночі не встигаєте відпочити, маєте проблеми з серцевими ритмами та постійно мляві, напевно, настала пора відмовитися від кави зовсім. Якщо цього не зробити, надалі наживете купу серйозніших проблем.

Кава може призвести до безсоння

Якщо відчуваєте кавову залежність і не можете відмовитися від вживання кави зовсім, то попервах значно скоротіть кількість чашок. Якщо раніше випивали 3-4 філіжанки кави, спробуйте пити по 1-2 на день. При цьому робіть це у першій половині дня, а після обіду накладіть суворе табу на цей напій, замінивши чаєм чи компотом.

Кавові зерна бадьорять організм, а перед сном людина має налаштовуватися на відпочинок. Випита чашечка кави після 18 години заважає розслабленню. От і виходить, що не висипаєтеся, тобто не відпочиваєте. Уранці, відчуваючи розбитість, першим ділом беретеся варити каву. Це замкнене коло слід розірвати раз і назавжди.

Кава може викликати головний біль

Від різкого зниження кількості чашок поступово переходьте до повної відмови від напою. В принципі, можете вживати як альтернативу цикорій. Але все одно перед сном утримуйтеся від подібних напоїв. Краще випийте склянку молока чи кефіру – користі від цього буде значно більше.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.