Причин може бути багато, результат один: неприємний запах із рота. Як цього позбутися

Неприємний запах із рота здатен відлякати від вас оточення. З проблемою треба терміново боротися. Але попервах слід визначитися з причиною цієї неприємності.

Зазвичай несвіже дихання пов’язане з активною життєдіяльністю мікробів, що продукують сіркові з’єднання. Особливо це відчувається в ранішню пору. Подібна проблема може виникнути через наявність зубних каменів, від яких треба позбутися.

Неприємний запах із рота можуть бути пов’язаний з іншими захворюваннями ротової порожнини. Часточки їжі можуть втрапляти в каріозні отвори чи під коронку або протез. Накопичуючись, вони починають гнити. У такому разі допомогти здатен виключно стоматолог.

Причини неприємного запаху можуть бути різними

Окрім цього, можуть бути й інші причини:

  • куріння;
  • вживання алкоголю;
  • деякі продукти;
  • порушення гормонального фону;
  • певний ряд захворювань;
  • приймання ліків.

У залежності від причини слід обирати й метод лікування. Якщо це пов’язано з ротовою порожниною, чистьте зуби двічі на день. Тільки зубну пасту обирайте без відбілювання і з фтором. Щітку для чищення обирайте з жорсткою щетиною. Користуйтеся скребком для чистки язика, зубною ниткою для чищення місць між зубами. Непогано застосовувати іригатор.

Використовуйте скребок для язика

В плані харчування зменште в раціоні кількість спецій, часнику, цибулі, копченостей. Бажано не курити та не вживати алкоголь. Воду пийте без газу.

Регулярно проходьте курс лікування за наявності хронічних хвороб. Особливо це стосується людей, що страждають на ниркову недостатність чи хронічний синусит. Якщо у роті є присмак металу, це може свідчити про проблеми в роботі підшлункової залози, нирок чи печінки.

Ацетоном тхне з рота під час діабету. Тухлі яйця свідчать про знижену кислотність. Ті, які страждають на гайморит, фарингіт чи бронхіт, зазвичай віддають гнильцем.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.