Підземні сусіди риють нори та шкодять рослинам: як назавжди попрощатися з настирливими кротами на городі?

Кроти - це корисні тварини, які живуть під землею і харчуються комахами. Проте, вони можуть стати справжньою проблемою для садівників, адже роблячи ходи, кроти риють землю, роблячи на ній горбки.

Коли ми говоримо про кротів, ми часто визначаємо їх як маленьких, пухнастих і дуже працьовитих господарів, які прокладають свої тунелі під землею. Проте, їх господарські звички можуть стати справжньою проблемою для господарів, які бажають зберегти ідеальний вигляд свого городу чи газону. Тут ми розглянемо кілька ефективних методів, як позбутися від кротів без шкоди для навколишнього середовища.

1. Запобігання з’яві кротів

Перед тим як розпочати боротьбу із кротами, важливо зосередитися на запобіганні їхнього виникнення. Встановлення металевих чи пластикових бар’єрів навколо городу або квітників може унеможливити їм потрапляти на ваш територію.

2. Використання рослин, які не подобаються кротам

Деякі рослини можуть виявитися відмінними природними репелентами для кротів. Медоносні рослини, такі як аніс, м’ята та частково трут, відомі своїми запахами, які не призводять до радості цих тварин. Розсадження таких рослин уздовж межі городу може відлякувати кротів та захистити ваші рослини.

3. Використання апаратури для відлякування

Сучасна технологія пропонує різні електронні пристрої для відлякування кротів. Зазвичай ці пристрої виробляють звукові чи вібраційні сигнали, які створюють дискомфорт для тварин і відлякують їх від вашої території. Важливо вибрати високоякісні пристрої та використовувати їх згідно із вказівками виробника.

4. Використання природних репелентів

Деякі природні речовини можуть допомогти відлякувати кротів. Наприклад, використання касторового масла чи кориці може виявитися дієвим засобом для створення бар’єру, який не приваблюватиме цих тварин.

5. Використання традиційних методів

Традиційні методи, такі як використання капканів або отрути для кротів, можуть бути ефективними, але вони повинні використовуватися з великою обережністю, оскільки вони можуть впливати на інших тварин і навколишнє середовище.

Кращі рецепти для боротьби з кротами на вашому городі
Кращі рецепти для боротьби з кротами на вашому городі

Підсумок

Боротьба з кротами може бути викликанням, але важливо знаходити баланс між позбавленням від цих тварин і збереженням екосистеми вашого городу. Використання комбінації різних методів та застосування їх у відповідності з умовами вашого городу дозволить досягти ефективного контролю над кротами, не завдаючи шкоди природі.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.

Оля Полякова поділилася секретним рецептом для здорового харчування: неперевершені котлети з грибів

Нещодавно Оля Полякова поділилася з публікою своїм секретним рецептом грибних котлет, які не лише неймовірно смачні, але й корисні. Рецепт простий і не потребує багато часу. 

Декупаж, розпис фарбами, декор бісером, кольорові нитки: популярні способи прикрашання яєць до Великодня

Великдень в 2024 році відзначають 5 травня. Але готуватись до нього можна вже зараз. "Один Факт" пропонуϵ обрати декор для прикрашання великодніх яϵць із наведених нижче варіантів.