Підземні сусіди риють нори та шкодять рослинам: як назавжди попрощатися з настирливими кротами на городі?

Кроти - це корисні тварини, які живуть під землею і харчуються комахами. Проте, вони можуть стати справжньою проблемою для садівників, адже роблячи ходи, кроти риють землю, роблячи на ній горбки.

Коли ми говоримо про кротів, ми часто визначаємо їх як маленьких, пухнастих і дуже працьовитих господарів, які прокладають свої тунелі під землею. Проте, їх господарські звички можуть стати справжньою проблемою для господарів, які бажають зберегти ідеальний вигляд свого городу чи газону. Тут ми розглянемо кілька ефективних методів, як позбутися від кротів без шкоди для навколишнього середовища.

1. Запобігання з’яві кротів

Перед тим як розпочати боротьбу із кротами, важливо зосередитися на запобіганні їхнього виникнення. Встановлення металевих чи пластикових бар’єрів навколо городу або квітників може унеможливити їм потрапляти на ваш територію.

2. Використання рослин, які не подобаються кротам

Деякі рослини можуть виявитися відмінними природними репелентами для кротів. Медоносні рослини, такі як аніс, м’ята та частково трут, відомі своїми запахами, які не призводять до радості цих тварин. Розсадження таких рослин уздовж межі городу може відлякувати кротів та захистити ваші рослини.

3. Використання апаратури для відлякування

Сучасна технологія пропонує різні електронні пристрої для відлякування кротів. Зазвичай ці пристрої виробляють звукові чи вібраційні сигнали, які створюють дискомфорт для тварин і відлякують їх від вашої території. Важливо вибрати високоякісні пристрої та використовувати їх згідно із вказівками виробника.

4. Використання природних репелентів

Деякі природні речовини можуть допомогти відлякувати кротів. Наприклад, використання касторового масла чи кориці може виявитися дієвим засобом для створення бар’єру, який не приваблюватиме цих тварин.

5. Використання традиційних методів

Традиційні методи, такі як використання капканів або отрути для кротів, можуть бути ефективними, але вони повинні використовуватися з великою обережністю, оскільки вони можуть впливати на інших тварин і навколишнє середовище.

Кращі рецепти для боротьби з кротами на вашому городі
Кращі рецепти для боротьби з кротами на вашому городі

Підсумок

Боротьба з кротами може бути викликанням, але важливо знаходити баланс між позбавленням від цих тварин і збереженням екосистеми вашого городу. Використання комбінації різних методів та застосування їх у відповідності з умовами вашого городу дозволить досягти ефективного контролю над кротами, не завдаючи шкоди природі.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?