Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".

Бойлер – один із найбільш енергозатратних електроприладів у будинку. Всього за один місяць він може намотувати до 200 кВт електроенергії, допомагаючи нагріти воду для родини з трьох осіб. Щоб суми в платіжках не були занадто космічними — потрібно дотримуватись декількох порад. Дізнайтесь, як зекономити на електриці під час експлуатації бойлера.

Багато родин в Україні зараз використовують для нагрівання води електричні бойлери. З огляду на нещодавнє підвищення тарифу і оновлену вартість електричної енергії на рівні 4.32 гривні за 1 кВт постає питання про економію.

Як зекономити на споживанні електроенергії, якщо у вас в будинку стоїть бойлер
Як зекономити на споживанні електроенергії, якщо у вас в будинку стоїть бойлер

Бойлер потребує для своєї роботи чимало електричної енергії. Але при користуванні ним все ж можна добре зекономити. “Один Факт” підготував декілька дієвих порад, як скоротити споживання електроенергії бойлером в домашніх умовах.

Порада № 1. Відрегулюйте температуру нагрівання води на рівні + 55°С. Це дозволить вам знизити енергоспоживання.

Порада № 2. Намагайтесь не вимикати бойлер постійно з електричної мережі. Адже на підтримку температури води йде менше електроенергії, аніж на її нагрівання.

Порада № 3. Регулярно чистіть та видаляйте накип всередині бойлера.

Порада № 4. Придбайте розумну розетку. За її допомогою запрограмуйте автоматичне вимкнення та включення бойлера.

Порада № 5. Вночі експлуатація бойлера обійдеться дешевше – за умови, якщо у вас встановлений двозонний лічильник. За споживання електричної енергії вночі, з 23.00 до 07.00 години ранку — можна буде платити на 50% менше, аніж в денні години.

Вночі користування бойлером обійдеться дешевше
Вночі користування бойлером обійдеться дешевше

Під час покупки бойлера потрібно звернути увагу на його модель. Тут все буде залежати від потреб родини. Наприклад, для родини з 2-3 осіб ідеальним варіантом стане бойлер ємністю 100 літрів.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?