Їдете у відпустку і не знаєте на кого залишити квіти? Існує перевірений спосіб – як доглядати за рослинами

Запланували відпочинок, але немає на кого залишити ваші кімнатні рослини - вихід є! Як доглядати за квітами, якщо ви перебуває не вдома. Лайфхак вас здивує.

Плануючи відпустку, багато хто стикається з проблемою догляду за кімнатними рослинами. У такій ситуації допоможе перевірений ї метод поливу, про який розповів досвідчений садівник. Цей метод забезпечить регулярне зрошення рослин, не допускаючи їх перезволоження. Рослини отримуватимуть необхідну кількість вологи, без ризику гниття коренів.

Для застосування цього методу знадобляться теракотовий горщик і пробка від винної пляшки. Спочатку потрібно обрізати пробку так, щоб вона щільно входила в нижній отвір горщика, але при цьому могла пропускати невелику кількість води.

Експерти поділились лайфхаком, як доглядати за квітами, якщо запланували відпустку
Експерти поділились лайфхаком, як доглядати за квітами, якщо запланували відпустку

Після цього пробку вставляють у горщик. Потім горщик з пробкою розміщують у вазоні з рослиною, занурюючи його трохи в землю. У нього наливають воду та накривають кришкою або будь-яким плоским предметом, щоб запобігти випаровуванню вологи.

Завдяки винахідливій конструкції спеціальної “лійки”, рослини отримують воду поступово, що значно знижує ризик їх загибелі. Цей метод підходить не лише для кімнатних квітів, але й для тих, які ростуть на вулиці у великих горщиках, розміщених біля будинку.

Експерти поділились лайфхаком, як доглядати за квітами, якщо запланували відпустку
Експерти поділились лайфхаком, як доглядати за квітами, якщо запланували відпустку

Використання теракотових горщиків для поливу є ефективним не тільки у випадках, коли господарі залишають домівку на певний час. Навіть за можливості регулярно доглядати за рослинами, цей метод має значні переваги.

Основною перевагою є те, що вода поступово надходить безпосередньо до ґрунту, а не на його поверхню. Це забезпечує більш рівномірне зволоження та сприяє глибшому проникненню рідини до коренів. Як результат, коріння стає міцнішим і здоровішим, отримуючи необхідну кількість вологи, що сприяє їхньому активному росту та загальному зміцненню рослини.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.