Зірка “Нового каналу” Анна Олицька розповіла про медицину в Америці: “Швидка обійшлася в 4500 доларів”

Анна Олицька з "Нового каналу" розповіла про складнощі, із якими їй довелося зіштовхнутися під час перебування в Америці. Що саме сталось – читайте в матеріалі від "Одного Факту"

Анна Олицька – українська журналістка та колишня телеведуча з “Нового каналу”. Останні 5 років Анна їздить по світу та знімає влоги для своєї програми “Заробітчани”. Нещодавно на сторінці блогерки в Instagram з’явилася нова публікація, в якій Олицька торкається актуальної теми, а саме – надання медичних послуг в Америці.

Все почалось з того, що журналістка відчула погіршення стану здоров’я і в перший раз в житті викликала в Америці “швидку допомогу”. Сталось це після вранішніх занять йогою та перед тренуваннями у спортзалі. За словами Олицької, їй стало погано в один момент. Ведуча відчула сильний біль в спині.

Поїздка на машині “швидкої допомоги” виявилась для українки справжнім випробуванням.

Медбрати приїхали додому до ведучої через 7 хвилин після виклику. Але надати знеболювальне відмовились, бо в Америці система першої швидкої допомоги так не працює. “Швидка допомога” привозить паціента до лікарні і тільки там йому надають необхідні препарати.

Особливим квестом стала для Анни Олицької поїздка по дорогах Нью-Йорку із хворою спиною. За словами журналістки – дороги тут не дуже гарні і їй довелось не один раз підстрибнути та відчути нестерпну біль в спині.

Анна Олицька розповіла, що їй врешті решт надали необхідну допомогу і відпустили додому. Також жінка поділилась своїми переживаннями щодо страховки, яка покриває витрати на медичне обслуговування. Анна зізналась, що багато чула про те, що виклик швидкої допомоги в Америці влітає в копійочку. На щастя, їй повезло, і платити тисячі доларів за медичне обслуговування не довелося. Але в коментарях під дописом Олицької одна з користувачок зазначила, що їм виклик “швидкої допомоги” в Америці обійшовся в 4500 доларів. І після цього вони зрозуміли, що викликати її потрібно лише в крайньому випадку.

Одна з коментаторів, що працює лікарем в Україні, зазначила, що таку інформацію про вартість медицинських послуг в Америці треба розвішувати в наших медичних закладах на стендах – щоб люди порівняли рівень та швидкість нашої допомоги з європейською чи американською.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".