Марічка Падалко воліла б, щоб 17-річний син займався підготовкою до ЗНО: натомість Михайло захопився іншим

Марічка Падалко з Єгором Соболєвим мають трьох дітей. Найстаршому Михайлу вже минуло 17 років. Юнаку треба готуватися до ЗНО, та часи нині такі, що обрав інше заняття.

Марічка Падалко очікує, що син-випускник зануриться у підручники, готуючись до ЗНО, але Михайло весь вільний час приділяє іншому заняттю. 17-річний юнак опанував методику збирання FPV-дронів.

Перший агрегат, зроблений самотужки, вже вдало прийшов іспит й готовий до відправляння татусю Єгору Соболєву, який нині служить у ЗСУ. Мама лише зітхає, споглядаючи за заняттям нащадка: нині такі часи.

Син Марічки Падалко та Єгора Соболєва зібрав дрон

Опанував нове заняття Михайло, записавшись на онлайн-курс Народний FPV. Звісно, юнаку дуже хотілося допомогти підрозділу батька, тому навчався дуже старанно. Хлопчина виявився не по роках розважливим.

Розуміє, що його поколінню доведеться відстоювати незалежність країни, тож усі мають знайомитися з новими технологіями. Після першого вдалого досвіду Михайло збирається продовжувати працювати у цьому напрямку.

Син Марічки Падалко та Єгора Соболєва зібрав дрон

Всі необхідні деталі довелося купувати самотужки. Потім Михайло взявся до збирання конструкції. Коли все було готово, провів тестування. Дуже зрадів, коли дрон поринув у небо, підкорюючись командам оператора.

Марічка Падалко розповідала, що Михайло мріє служити в ЗСУ, як тато. Коли на початку масштабного вторгнення батьки вирішили вивезти дітей до Чехії, Михайлику було 15 років. Він навідріз відмовився їхати.

Син Марічки Падалко та Єгора Соболєва зібрав дрон

Сказав, що у 18 років піде служити. З’ясувалося, що до 21 року потрібна згода батьків на це, тож Марічці з Єгором вдалося вмовити первістка відстрочити службу на кілька років. А оскільки війна стає все більш технологічною, то Соболєв порадив підключати розум, що Михайло й робить.

Нові статті

Схожі статті

На них дивляться мільйони: за ким в соцмережах найбільше слідкують українці – Каменських, Брежнєва та інші

Деякі з них більш відверті з аудиторією, а хтось тримає своє життя якомога далі від публічних постів та сторіз? Українські знаменитості, які мають найбільшу аудиторію: Дорофєєва, Брежнєва та інші.

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?