“Все життя Олі ми бачимо у Facebook”: Наталія Сумська зізналась, чому не спілкується зі своєю сестрою

Наталія Сумська розповіла про непрості відносини зі своєю молодшою зірковою сестрою Ольгою та її донькою Антоніною Паперною - не імпонує їхній стиль життя.

Наталія Сумська утримує дистанцію від своєї племінниці Антоніни Паперної, яка проживає в росії. Також вона зіткнулася зм складними відносинами зі своєю сестрою, також популярною акторкою, Ольгою Сумською.

Відносини між сестрами довгий час наповнювалося напруженістю. Зустрічі між ними стали рідкісні, переважно обмежуючись лише сімейними святами. Причини такого стану, за словами Наталії Сумської, включають різницю у способі життя та політичні переконання.

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою
Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою

Наталія та Ольга, дві дорослі особи, живуть у складному світі, де важливі події постійно впливають на їхні життя. Обидві працюють у тій же галузі, але мають різні пріоритети. Їхні політичні погляди та спосіб взаємодії з суспільством також впливають на їхні відносини.

Наталія підкреслила, що кожен має право на власний шлях і життя, і вона не має наміру нав’язувати свої уявлення іншим. Її підхід до життя полягає у вільному виборі, і вона поважає право інших на такий самий вибір. Цей підхід конфліктує з поглядами Сумської, яка також відстоює свою автономію і право на власні рішення.

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою
Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується з молодшою сестрою-акторкою

Акторка зазначила, що вони не спілкуються також по телефону. Вона зауважила, що весь життєвий шлях Ольги ретельно відтворюється на Facebook, де користувачі можуть майже кожну мить стежити за тим6 що вона робить. Наталія пояснила, що їй ні в якому разі не складає труднощі дізнаватися про події у житті своєї сестри майже в режимі реального часу. Хоч вона і має свою власну думку щодо такого рівня публічності, вона ніколи не висловлювала це.

У той же час Наталія не підтримує спілкування зі своєю племінницею Антоніною Паперною, яка проживає в росії. Вона наголосила, що це зовсім інша країна та інша родина, і для неї цей факт має значення.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?