Катя Осадча показала, як проводить вечори після роботи: біля плити Юрій Горбунов її точно не знайде

Колишня світська левиця Катя Осадча провела вечір після роботи не на кухні. Щаслива мама двох маленьких синочків показала нову домашню розвагу, з якою вона забула про час.

Відома українська ведуча та дружина Юрія Горбунова Катя Осадча показала, як виглядають її родинні вечори після роботи. Ні, зірка телеекранів не завжди проводить їх на кухні біля плити, готуючи родинні вечері для трьох своїх хлопців. Іноді доводиться й на підлогу присісти.

Ось, наприклад, минулий вечір було саме так. Молодший син Осадчої і Горбунова проводив вільний час на килимку посеред кімнати. Хлопчик грався новими великими машинками, одна з яких була дуже схожою за кольором на поліцейську, а інша — мала колір хакі і нагадувала автівку для полювання або ту, на якій їздять зараз українські захисники.

Катя Осадча показала, як проводить родинні вечори із сином
Катя Осадча показала, як проводить родинні вечори із сином

Катерина Осадча вирішила приєднатись до гри молодшого сина в машинки і теж всілася на підлогу. Ведуча взяла в маленького Данила зелену автівку – покататися. Мама та син стали гнатися по килимку наввипередки. А потім зелена машинка Катерини Осадчої знайшла найтемніший тунель під столом та заїхала в нього.

Трохи погравшись, мама Катерина, нарешті, згадала про те, що вона вже доросла. Іграшкова машинка повернулась до свого маленького володаря, хлопчика Данила. Телеведуча показала малюка в рожевій футболці, який сидів на килимку в компанії двох своїх улюблених автівок і з сумом зазначила:

Так швидко вони виростають…

Дійсно, свого молодшого сина Данила Осадча народила начебто недавно, 18 серпня 2021 року. Але з того дня пройшло вже понад 2 роки. І вже скоро Данило Горбунов відсвяткує своє 3-річчя.

Телеведуча Катерина Осадча показала, як проводить вечори із молодшим сином Данилом
Телеведуча Катерина Осадча показала, як проводить вечори із молодшим сином Данилом

“Один Факт” нагадує, що в подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова росте ще й старший син. Хлопчика звуть Іваном і він теж часто зʼявляється на сторінках зіркових батьків у соціальних мережах. Йому виповнилося 7 років.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?