Зустрічалась з дуже різними чоловіками: Тіна Кароль зізналась, чи був у неї роман з бандитом та олігархом

Тіна Кароль була одружена лише один раз, але їй приписували чимало романів з різними чоловіками по достатку: що відомо про особисте життя зірки?

Тіна Кароль, українська співачка зі славною кар’єрою, завжди відома своєю стриманістю у питаннях особистого життя, залишаючи свої стосунки майже повністю відкритими для загадок. Після втрати чоловіка в неї не було відваги вступати в нові стосунки, і вона протягом понад десятиліття живе самотньо.

Тіна Кароль та Кирило Туриченко

Нещодавно з’явилися чутки про можливий роман Тіни з Кирилом Туриченком, колишнім учасником російської групи “Іванушки International”. Варто зауважити, що Кирило, хоч і народився в Україні, але прийняв рішення переїхати до росії. Хоч і деякі спекулювали про можливий роман між ними, ймовірно, їхня взаємодія була суто творчою.

Тіна Кароль та Євген Огір

Згодом Тіна Кароль одружилася з Євгеном Огірем, у них народився їхній син Веніамін, і їхнє життя разом було досить публічним. Проте трагічна смерть чоловіка раптово змінила все. Тіна переживала важкий період та у її музиці це відображалось, лише нещодавно співачка почала змінювати репертуар.

Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи
Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи

Тіна Кароль та “олігарх”

Зірковий статус і участь у шоу “Голос країни” принесли Тіні ще більше популярності і слави. Проте разом з визнанням знову з’явилися і чутки. Зокрема, заговорили про її можливі романтичні стосунки з впливовим олігархом. Аналізуючи ці чутки, можливо між ними дійсно були стосунки, враховуючи можливість зв’язків Тіни, які дозволяли їй вийти на вершину на музичній сцені.

Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи
Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи

Тіна Кароль та “бандит”

Окрім цього, в інших історіях згадувався “донецький бандит”, з яким Тіна Кароль також могла б мати романтичні стосунки. За чутками, цей чоловік був настільки закоханий у Тіну, що активно підтримував її фінансово. Інформація про цього чоловіка залишалася сумнівною, проте чутки продовжували жити своїм життям, надаючи підстави для різних гіпотез і тлумачень щодо особистого життя знаменитості.

Тіна Кароль та Дан Балан

Щодо історії співачки та Дана Балана, фанати довгий час приписували їм романитчні стосунки під час участі в “Голос країни”, адже вони завжди фліртували, але скоріше за все це був маркетинговий хід. Незважаючи на чутки, ніяких відомих фактів про їхнє кохання не існувало.

Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи
Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи

Тіна Кароль та гітарист Антон Попов

Один із її відомих “романів” був із гітаристом Антоном Поповим. За деякими джерелами, їхня романтична історія почалася, коли вже активно розповсюджувалися чутки про її роман з Даном Баланом. Проте, після переїзду Попова до Сполучених Штатів їхні стосунки стали менш стійкими, хоча існували навіть розмови про те, що Тіна відвідувала його за кордоном.

Тіна Кароль та Дмитро Жук

Пізніше з’явився хореограф Дмитро Жук, з яким Тіна також проводила час, особливо під часу участі в шоу “Танці з зірками”. Однак, за словами блогера, він вважає, що між Кароль і Жуком немає місця романтиці, а їхня близькість може бути обмежена лише спільними інтересами в підтримці фізичної форми.

Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи
Тіна Кароль відверто зізналась, з ким крутила романи

Отже, незважаючи на безліч чуток, пов’язаних з особистим життям співачки, залишається невідомим, чи дійсно Тіна Кароль мала з цими чоловіками щось більше, ніж дружні відносини чи це все було лише на рівні чуток.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.