“Скоро нас буде шестеро”: Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині – подробиці

Ведучий Тімур Мірошниченко розповів, що найближчим часом у їхній сім'ї з'явиться ще одна дитина, але вагітна не його дружина Інна. Подробиці особистого життя.

Тімур Мірошниченко, відомий телеведучий, розповів, що найближчим часом на їхню родину очікує поповнення. На його сторінці у соціальних мережах з’явилося сімейне фото з незвичним коментарем, який підказував про майбутнє розширення сімейного кола. За словами Тімура, на фотографії зображено п’ять осіб, але вони готуються прийняти шосту.

Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині
Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині

Його дружина Інна Мірошниченко, відома адвокатка, також поділилася радісною новиною на своїй сторінці в Instagram. Вона розповіла про процес підготовки до прийняття нової дитини в сім’ю. Інна висловила своє щастя від того, що їхня сім’я багатодітна та вони готуються прийняти четверту дитину. Вона зазначила, що почувається щасливою – спочатку як самостійна особа, потім як дружина, а тепер як мама, яка з нетерпінням чекає на нове поповнення сім’ї.

Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині
Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині

Оголошення про намір Інни та Тімура Мірошниченків усиновити ще одну дитину сприйнято з великою підтримкою та вітаннями їхніх друзів, колег та підписників. Ця новина стала основою для активних обговорень серед шанувальників пари, які виражали свої побажання і підтримку. 

Пара одружилася у 2018 році, а вже літом того ж року вони з’явилась донька Мія. У 2020 народився син Марк. У січні 2023 року вони почали процес усиновлення хлопчика Марселя, а в жовтні того ж року Інна подала документи для усиновлення ще однієї дитини.

Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині
Тімур Мірошниченко розповів, що очікує на поповнення в родині

Наприкінці травня подружжя стикнулося з численними викликами у процесі усиновлення. Незважаючи на всі перешкоди, подружжю вдалося подолати всі труднощі, і тепер вони готуються прийняти нового члена у свою сім’ю. Ідея усиновлення дітей виникла у подружжя ще до початку повномасштабного вторгнення. Вони успішно завершили всі необхідні курси, що дало їм можливість усиновити лише одну дитину.

Згодом Інна вирішила знову звернутися до процесу усиновлення і знову успішно пройшла всі необхідні курси. Отриманий сертифікат дозволив їй взяти на виховання дівчинку віком від 8 до 10 років.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.