“Вона дуже ревнива, і я теж”: Арсен Мірзоян відповів на закиди, чи зраджував своїй дружині Тоні Матвієнко

Арсен Мірзоян проявив невірність до колишньої дружини та пішов від неї до Тоні Матвієнко, але чи був співак вірним теперішній обраниці? Подробці.

Український музикант Арсен Мірзоян вперше публічно прокоментував чутки про його стосунки з дружиною, співачкою Тонею Матвієнко. Він висловив здивування, як такі чутки змогли розповсюдитися, залишивши ці спекуляції без коментарів і упевнений, що це не впливає на їхні стосунки.

Арсен і Тоня зазнали позитивних змін у своїх взаємовідносинах після настання повномасштабного вторгнення. Вони стали проявляти ще більше поваги до одне одного та з’явилась здатність до пробачення й розуміння, що зробило їхнє кохання ще міцнішим. По словах Арсена, конфлікти в минулому відійшли на задній план, та зараз вони мають більш доброзичливе ставлення одне до одного.

Арсен Мірзоян зізнався, чи зраджував він Тоні Матвієнко
Арсен Мірзоян зізнався, чи зраджував він Тоні Матвієнко

Тим самим, Мірзоян і Тоня ілюструють, що їхня родинна не лише витримала випробування, але й змогла зростати в умовах складної соціальної обстановки, доводячи, що взаєморозуміння та віра в один одного — справжні основи сімейного щастя.

Арсен Мірзоян відповів на запитання про його ставлення до зради та чи був невірним він до дружини. Співак підкреслив, що ніколи не порушував довіри в родинних стосунках. Він пояснив, що вони з Тонею завжди відверто обговорюють будь-які питання, які можуть викликати підозри щодо його стосунків, і разом шукають взаєморозуміння. Мірзоян також зазначив, що Тоня є досить ревнивою.

Арсен Мірзоян зізнався, чи зраджував він Тоні Матвієнко
Арсен Мірзоян зізнався, чи зраджував він Тоні Матвієнко

Пара познайомилася у 2011 році, і їхні стосунки розвивалися поступово, спочатку без особливих почуттів одне до одного. Але з часом вони відчули, як з’явилась симпатія. Пізніше вони обоє визнали, що кохають одне одного та бажають бути разом.

Незважаючи на труднощі на шляху до їхнього щасливого союзу, зокрема розрив з попередньою дружиною з боку Арсена Мірзояна, вони успішно перебувають у шлюбі вже сім років і разом виховують свою доньку.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?