Не одружились, зате повінчалися: зірка 1+1 Валентина Хамайко розповіла, чому за 17 років ще не вийшла заміж

Телеведуча каналу 1+1 Валентина Хамайко має стабільні стосунки з Андрієм Оністратом вже понад 17 років, але офіційно шлюб подружжя не зареєструвало - в чому причина?

Телеведуча Валентина Хамайко завжди відверто ділиться своїм особистим життям, не прагнучи його приховувати. Вона часто розповідає про різні аспекти свого життя, включаючи стосунки зі своїм партнером, Андрієм Оністратом, з яким вони разом вже понад 17 років. Андрій є не лише батьком їхніх чотирьох дітей, але й бізнесменом, банкіром та захисником України.

Одним з питань, яке часто цікавить їхніх прихильників, є те, чому пара досі не оформила офіційний шлюб. Хамайко охарактеризувала Андрія як складну людину і поділилася, як саме почалася їхня спільна історія. Вона пригадала той період, коли вони лише почали жити разом. На той час вона відчувала певну невпевненість щодо майбутнього їхніх стосунків, але водночас усвідомлювала, що їй дуже добре з Андрієм, і ці відчуття ставали дедалі сильнішими.

Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя
Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя

З часом Валентина зрозуміла, що Андрій є тим, кого вона по-справжньому любить, і що він став першим і єдиним чоловіком у її житті, до якого вона відчула справжнє кохання. Це усвідомлення змусило її вирішити, що вона хоче бути поруч з ним тут і зараз, незалежно від того, чи буде їхній союз офіційно оформлений. Для неї важливіше жити разом у любові та гармонії, ніж мати штамп у паспорті.

Пара виховує двох дівчаток та двох хлопчиків, однак не зареєструвала офіційний шлюб у РАЦСі, обмежившись лише вінчанням, яке надало їхнім стосункам духовного значення.

Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя
Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя

Ця важлива подія сталася після складного періоду в їхніх стосунках, коли здавалось, що розрив неминучий. Вони переживали важкі часи, але змогли навчитися обговорювати свої проблеми. Вінчання відбулося у 2016 році, а спільне життя почалося ще у 2006 році.

Валентина Хамайко поділилася своїм досвідом подолання труднощів у шлюбі після народження першої дитини. Цей період виявився для неї особливо важким, оскільки вона продовжувала активно працювати і досягати успіху в кіно та телебаченні. До того моменту Валентина почувала себе комфортно та була фінансово забезпеченою. Однак нова роль матері різко змінила її життєвий ритм і плани.

Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя
Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя

Після народження дитини Валентина зіштовхнулася зі справжнім випробуванням. Вона опинилася у складній ситуації, перебуваючи у великому будинку з маленькою дитиною, яка часто плакала. Ця нова реальність змусила її переглянути свої пріоритети та ставлення до кар’єри і сім’ї.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.