“В Інтернеті він ще досі живий”: 68-річна Наталія Сумська показала першого чоловіка, від якого має доньку

Наталія Сумська пригадала свій перший шлюб, який був понад 30 років тому з Ігорем Мамаєм та в результаті якого народилась донька: як виглядав чоловік акторки?

Наталія Сумська вже мала досвід шлюбного життя, коли вийшла заміж за Анатолія Хостікоєва. У її ранні роки вона була дружиною успішного оператора Ігоря Мамая, відомого своїми внесками у розвиток українського кіно. їхнє знайомство відбулося ще в 80-х роках, коли вони працювали разом. З часом їхні стосунки переросли в щось більше, і вони стали родичами, коли у них народилася донька Дарина у 1982 році, яка отримала прізвище свого батька.

Наталія Сумська показала, як виглядає її донька Дарина Мамай
Наталія Сумська показала, як виглядає її донька Дарина Мамай

Пройшовши через непрості випробування, вони зіткнулися з щоденними турботами, фінансовими труднощами та іншими проблемами, які з часом привели до їхнього розлучення. Наталія обрала новий шлях у житті, залишивши Ігоря в минулому разом із спогадами про їх спільне життя й несповненні мрії.

Ігорю довелося відновлювати своє життя після розлуки. Незважаючи на нові стосунки і відповідальності, серце його завжди лишалося вірним пам’яті про Наталію. Він не втомлювався повторювати, що найсправжніше відчуття любові він відчував лише до неї. Навіть одружившись вдруге, Ігор ніколи не забував і не втрачав надії, що колись знову зустрінеться з тією, хто стала його єдиною справжньою любов’ю.

Наталія Сумська показала, як виглядав її перший чоловік
Наталія Сумська показала, як виглядав її перший чоловік

Протягом того самого періоду Ігор також став стикається зі значними фінансовими труднощами. Однак його найбільше турбувало відсутність близьких стосунків з єдиною донькою. Він пам’ятав, як рідко вони спілкувалися, навіть по телефону контакт був обмеженим.

Дивно, що в Інтернеті Мамай продовжує жити. Інтернет-ресурси досі підтримують його імідж, а сторінка у Вікіпедії залишається незмінною. Цікаво, що навіть такий впливовий та популярний ресурс не оновив інформацію про цю значну подію. Публічне визнання того, що Мамай покинув нас вже одинадцять років тому, стало випадковим епізодом під час інтерв’ю Наталії Сумської для програми “Зірковий шлях”.

Несподіваною виявилася ця деталь, яку вона випадково розкрила, привертаючи увагу до давної втрати колишнього політика.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?