48-річна Наталія Могилевська публічно звернулась до чоловіка та зізналась, чому у неї є бажання мати родину

Наталія Могилевська звернулась до чоловіка Валентина та висловила йому вдячність за те, що він надихнув її на одну річ - про що йдеться? Подробиці.

Українська співачка Наталія Могилевська звернулася до свого чоловіка Валентина з відвертими висловами. Незважаючи на звичайне мовчазне ставлення до особистого життя, вона вирішила поділитися окремими аспектами їхнього спільного життя. Наталія розповіла, що чоловік є джерелом натхнення для неї, і разом вони взяли участь у цікавій ігровій активності, що включає відповіді на різні запитання.

Співачка поділилася, що саме Валентин пробудив у співачки бажання створити велику родину.

Наталія Могилевська публічно звернулась до чоловіка Валентина. Фото з Instagram @nataliya_mogilevskaya
Наталія Могилевська публічно звернулась до чоловіка Валентина. Фото з Instagram @nataliya_mogilevskaya

Наталія Могилевська разом зі своїм чоловіком, з яким вона познайомилася ще в перші місяці війни, усиновили двох дітей і зараз з великою любов’ю виховують 4-річну Софійку та старшу Мішель. Вона неохоче ділиться деталями свого особистого життя, особливо в умовах повномасштабного вторгнення, коли романтика не є пріоритетом. Проте відомо, що вона щаслива у стосунках із чоловіком, з яким її зв’язала складна спільна доля під час конфлікту.

Наталія Могилевська публічно звернулась до чоловіка Валентина
Наталія Могилевська публічно звернулась до чоловіка Валентина

Наталія, говорячи на Люкс ФМ про святкування весілля, висловила свою думку проти шумних вечірок та дорогих банкетів, наголошуючи, що для неї і її чоловіка головне – це взаємини і підтримка українських нужденних і захисників на даний момент. Вона неодноразово зауважувала про можливість скромного розпису зі своїм коханим, намагаючись не розголошувати деталі. Тож можливо співачка вже одружена офіційно, адже на це питання вона відповіла з певною інтригою.

Щодо нового партнера артистки інформації мало, що відомо. Вони зустрілися на початку конфлікту і швидко стали жити разом. Наталія поділилася, що її обраний завжди поруч, навіть у небезпечних поїздках. Співачка акцентувала увагу на тому, що відчуває себе з ним у безпеці, а її навіть не лякає думка про смерть.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.