“Ця історія триває вже дуже багато років”: Марія Яремчук зізналась, чому не спілкується з рідними братами

Донька легендарного співака Назарія Яремчука розповіла, чому не підтримує зв'язок з братами та що стало причиною припинення їхнього спілкування - Марія Яремчук зробила свій вибір.

Українська співачка Марія Яремчук висловила свої почуття стосовно напружених відносин з братами. Вона поділилася своїм розчаруванням через те, що їхні взаємини не є такими теплими, як їй би хотілося. Марія зазначила, що її брати часто критикують її, проте причини цього осуду для неї залишаються незрозумілими.

Співачка вважає великою помилкою те, що вони з братами ніколи не мали близького спілкування. Вона переконана, що настав час позбутися усіх упереджень та негативних емоцій, які перешкоджають їм бути справжньою родиною. Марія наголошує на важливості сімейних зв’язків і впевнена, що вони мають бути сильнішими за будь-які непорозуміння.

Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами
Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами

Кілька років тому Марії випала нагода взяти участь у виконанні пісні разом з братами на честь Дня Незалежності України. З великим задоволенням вона прийняла цю пропозицію, однак поставила умову, що брати також погодяться долучитися до виступу. Для Марії її брати є прикладом для наслідування завдяки їхній діяльності та досягненням, і вона відчуває до них глибоку повагу. Її почуття до родичів завжди були теплими, і вона вважає, що кожен має право обирати власний шлях у житті.

У 2017 році Марія Яремчук дала інтерв’ю, де поділилася думками про свої стосунки з оточуючими людьми. Вона зазначила, що їй легше спілкуватися з чоловіками, хоча в її житті також є справжні подруги. Проте головну підтримку Марія завжди знаходить у своїй старшій сестрі Вірі. Віра для неї не лише чудова співрозмовниця, але й дуже чуйна людина.

Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами
Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами

Марія поділилася, що може довірити Вірі будь-яке питання, оскільки між ними існує глибока довіра. Незважаючи на те, що вони мають різних батьків, їхня спільна мати об’єднує їх ще більше, створюючи міцний зв’язок. Марія вважає себе людиною з вибуховим характером, тоді як Віра втілює спокій та впевненість.

Після смерті батька стосунки Марії з її зведеними братами розірвалися, і вони не підтримують зв’язок. Між ними ніколи не виникало конфліктів, але й спілкування також не було. Марія завжди бажала мати гарні взаємини з братами, яких вона вважає своєю гордістю та дуже любить. Вона сподівається, що вони ще зможуть знайти спільну мову та побудувати дружні стосунки. Марія готова прийняти своїх братів у будь-який момент, відкриваючи для них свої обійми.

Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами
Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами

Дмитро Яремчук нещодавно висловився щодо народження дитини у своєї сестри. Він розповів, що разом зі своїм іншим братом Назарієм вже привітали Марію з новим статусом матері. Однак сама Марія на це не відреагувала.

Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами
Марія Яремчук розповіла, чому не спілкується з рідними братами

Дмитро зазначив, що відсутність реакції з боку сестри не є для нього несподіванкою. У їхній родині існують специфічні стосунки, і така поведінка вже траплялася раніше. Наприклад, Марія також не вітала братів з народженням їхніх дітей. Дмитро вважає це нормальним для їхніх відносин, хоч і не розуміє причин такої поведінки. Також він згадав, що останній раз спілкувався зі своєю сестрою навесні.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

Які автомобілі обирають українські артисти для користування: Чому надають перевагу, комфорту, розміру, ціні чи розкоші? На яких авто їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій горбунов та інші?

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!