“Ми не збираємось за столом”: Ірма Вітовська зізналась, що Тіна Кароль для неї родичка – як так вийшло?

Ірма Вітовська здивувала своїх прихильників новиною, що співачка Тіна Кароль є її родичкою: що про це відомо та по якій стороні рідні? Подробиці.

Ірма Вітовська розповіла шокуючу новину, а саме, що вона є родичкою відомої співачки Тіни Кароль, це стало великим відкриттям для багатьох. У своєму інтерв’ю з Аліною Доротюк вона зізналася, що хоч вони і рідко збираються за сімейним столом, але існує певний сімейний зв’язок через шлюб, який з’єднав її сестру з братом Тіни.

Цей факт підтверджується і самою Тіною, яка раніше вже ділилася подібною інформацією. Вона згадувала, як сватала свого брата Станіслава з Наталією, сестрою Ірми Вітовської, ще у 2018 році. За словами Ірми, сімейні зустрічі відбуваються рідко, адже обидві зайняті своєю кар’єрою і життєвими справами.

Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль
Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль

Кароль згадувала, як їхні сім’ї влаштовували сватання сестри Ірми Вітовської і Станіслава Лібермана. Ця подія стала важливим моментом у їхньому житті, коли родини зібралися, щоб офіційно запросити Наталку вийти заміж за брата Лібермана, Стасіка. Тіна розповіла, що вони прийшли у повному складі, проявляючи своє благословення цієї пари.

Тіна визнала, що вже давно відчуває глибоку повагу до творчості Ірми Вітовської, особливо з тих часів, коли акторка зіграла у серіалі “Леся + Рома”. Її захоплення творчістю Вітовської лише зросло з часом.

Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль
Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль

Сам брат Тіни, Станіслав Ліберман, залишається людиною приватною. Він утримується від активної присутності в соціальних мережах і не розповідає про свої родинні відносини з відомою співачкою. Проте він є успішним адвокатом у Києві і власником юридичної фірми, що свідчить про його професійний успіх і стабільний життєвий шлях.

Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль
Ірма Вітовська розповіла, що її родичкою є Тіна Кароль

Станіслав Ліберман також має доньку з дружиною Наталею. Тіна Кароль зазначала, що має близькі відносини зі своїм старшим братом. Вона часто відвідує його під час свят і проводить час зі своєю племінницею.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.