Пішли від других половинок заради одне одного: Арсен Мірзоян розповів, як підкорив серце Тоні Матвієнко

Арсен Мірзоян настільки покохав Тоню Матвієнко, що пішов від своєї дружини та одружився зі співачкою: як починався роман артистів, який призвів до одруження.

Українська співачка Тоня Матвієнко та музикант Арсен Мірзоян перетнули свої музичні шляхи під час участі в телевізійному шоу “Голос країни” у 2011 році. Їхнє знайомство було відзначене моментом, коли Арсен помітив, що Тоня звертає на нього увагу. Незважаючи на спроби Арсена встановити контакт, співачка здебільшого уникала його уваги і навіть ігнорувала його привітання на зустрічах.

Невдоволений таким розвитком подій, Арсен не здавався і продовжував бути наполегливим, щоб зародилось спілкування. Часом вони стали ближче знайомитися, обговорюючи не лише музичні питання, а й інші сфери життя. Поступово почуття виникали не лише у Тоні, а й у Арсена. Для неї він перестав бути просто колегою – її посмішка стала яскравішою, коли він був поблизу.

Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко
Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко

Вони активно підтримували одне одного перед виступами і пройшли важливі шляхи разом під час конкурсу. Рішення Мірзояна залишити свою першу дружину на користь Тоні було складним і вимагало часу для адаптації, проте вони вирішили подолати всі труднощі, щоб побудувати міцні стосунки разом.

Після завершення сезону “Голос країни” спілкування між ними не припинилося. Доля знову й знову зводила їх разом. Починалося зі спільних гастролей по містах України, потім – зустрічей на концертах, і, нарешті, Арсен знявся у кліпі Тоні, хоча це було випадковістю. Поступово між ними виникли почуття. Обидва артисти намагалися з’ясувати, чи є це щось серйозне, чи лише миттєва пристрасть.

Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко
Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко

Сам Мірзоян розповів, що процес того, щоб переконатись, що почуття до Тоні справжні зайняв практично цілий рік. Він боровся з собою, намагаючись чітко визначити справжність своїх емоцій і з’ясувати, що саме він відчуває до Тоні.

Після тривалих міркувань артист прийшов до висновку, що його почуття до Тоні — це справжня любов. Це розпізнання стало для нього настільки очевидним, що він вирішив закінчити свій шлюб з першою дружиною. Він описує цей процес як не щось, що варто обговорювати, а просто як стан, який треба прийняти.

Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко
Арсен Мірзоян розповів, яким було знайомство з Тонею Матвієнко

Стосунки Мірзояна та Матвієнко, які розпочалися у 2013 році, стрімко прогресували, і 2016 року закохані стали радісними батьками, народилась донька Ніна. У 2017 році відбулося узаконення їхніх стосунків, коли Тоня Мірзоян та Арсен Матвієнко влаштували романтичне весілля в ресторані на березі Дніпра.

Нові статті

Схожі статті

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?

Гороскоп на 18 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: час змінити своє життя – вірте лише в краще

Гороскоп на 18 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: ось-ось будуть вигідні пропозиції, які не залишать вас осторонь - що радять астрологи цього дня?