Не Ольга і не Ганна: лише одну жінку чоловік Сумської Борисюк цінував “по-особливому” високо

Вже майже 30 років Ольга Сумська у щасливому шлюбі з Віталієм Борисюком, однак акторка не єдина жінка, кого цінує чоловік: про кого йдеться мова?

Мати Ольги Сумської, Ганна Сумська, народилася 15 жовтня 1933 року у Київській області. Після закінчення Київського театрального інституту, вона активно працювала в театрах Криму, Львова, Запоріжжя, Полтави і Києва. Все своє життя вона присвятила театру, передаючи свою любов до нього своїм донькам. Її дочки Ольга і Наталія Сумські, відомі актриси театру та кіно, отримали акторський талант в спадок разом з вродою від своєї матері.

Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому
Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому

Ганна Сумськ була відома своєю природною привабливістю і стильною зовнішністю, яка привертала увагу української публіки. Вона не лише славилася своїми акторськими здібностями, а й стала об’єктом захоплення через особисте життя своїх дітей.

Одним із яскравих моментів в біографії Ганни став період, коли її дочка Ольга розлучилася з Євгеном Паперним, не втримавшись перед чарами молодого Віталія Борисюка. З того часу Віталій і Ольга живуть у відданому шлюбі понад двадцять п’ять років, розділяючи радість і горе.

Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому
Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому

Ольга із своєю молодшою донькою Анною залишаються в Україні, не зважаючи на можливість переїхати за кордон. Це свідчить про те, наскільки глибокі сімейні зв’язки зіркової пари, які протрималися в складний час для країни.

Віталій Борисюк завжди дуже цінував та захоплювався тещею Ганною не лише як акторкою, а й як людиною, тому втрата була для нього особливою болючою.

Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому
Віталій Борисюк назвав людину, яку цінував по-особливому

Актор розповідав про свої враження від знайомства з тещею: вони познайомилися на виставі “Кандид” у Театрі російської драми, де вона проявила захоплення його акторською майстерністю. Його враження від неї були вельми позитивні.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?