Ольга Сумська не єдина у його житті: як виглядає перша дружина Віталія Борисюка та чим займається

Початок знайомства Віталія Борисюка з Ольгою Сумською має унікальну та романтичну історію, але мало кому відомо, що насправді актор був одружений двічі: що відомо про його першу дружину?

Ольга Сумська і Віталій Борисюк, обидва пережили складні періоди у своїх попередніх шлюбах, але знайшли щастя разом. Широкій публіці добре відомий колишній чоловік акторки та її попередні стосунки з Євгеном Паперним, але особисте життя Віталія Борисюка завжди залишалося поза увагою до моменту, коли він познайомився з Ольгою Сумською.

Відомо, що Віталій Борисюк народився в Києві і тривалий час проживав у Печерському районі, який вважається елітним.

Віталій Борисюк розповів, хто його перша дружина
Віталій Борисюк розповів, хто його перша дружина

На початку свого шляху Віталій Борисюк став перед вибором між технічною кар’єрою, бажаною його батьками, і акторським мистецтвом, яке він обрав для себе. Спочатку його батьки не підтримували це рішення, але згодом вони врешті-решт підкорилися вибору сина.

До знайомства з Ольгою Сумською Віталій уже був одружений, і тільки в 1989 році розлучився з першою дружиною, залишаючи подробиці цього епізоду поза межами публічності. Відомо, що у відкритих джерелах немає ніяких фото жінки та сам Борисюк не бажає пригадувати ці моменти, які пов’язані з першим шлюбом.

Віталій Борисюк та Ольга Сумська
Віталій Борисюк та Ольга Сумська

Перше знайомство Віталія Борисюка та Ольги Сумської відбулося на вечірці, коли обидва були у стосунках з іншими людьми. Вони помітили один одного, але спочатку не проявили себе. Незважаючи на це, доля звела їх знову, і на цей раз вони обидва були вільними.

Віталій Борисюк та Ольга Сумська
Віталій Борисюк та Ольга Сумська

Після багатьох років спільного життя Ольга і Віталій відсвяткували своє срібне весілля. Вони мають доньку Ганну, яку виховують разом, а також старшу доньку Ольги від першого шлюбу, Антоніну, яка перебуває в рф. Віталій добре ставиться до дитини своєї дружини з попереднього шлюбу. Антоніна живе окремо, але вона підтримує близькі стосунки зі своєю матір’ю та вітчимом.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?