Риси батька видно здалеку: донька Лідії Таран і Андрія Доманського вразила своїм виглядом в 16 (ФОТО)

Українська ведуча Лідія Таран народила свою єдину доньку Василину від Андрія Доманського в 2007 році. Зараз дівчинці вже 16 років і вона дедалі більше стає схожою зовні на свого знаменитого татуся.

Донька популярної української ведучої Лідії Таран, 16-річна Василина – виросла справжньою красунею. Зіркова мама народила дівчинку наприкінці двохтисячних років. Василина стала плодом любові ведучої із Андрієм Доманським. Він теж працював ведучим, але на іншому каналі.

Доманський закохався в колегу відразу після розлучення з попередньою дружиною Юлією. На той момент в чоловіка вже було двоє дітей, а про новий шлюб він навіть і не думав. В пріоритеті і у Доманського, і у Таран була робота та будівництво карʼєри. Тому обидва вирішили не реєструвати свої відносини та жити в цивільному шлюбі. Навіть народження маленької доньки Василини не змусило його переглянути власне рішення щодо шлюбу.

Василина Доманська показала себе в 16 років
Василина Доманська показала себе в 16 років

Через декілька років Андрій Доманський покинув Лідію Таран і доньку та поринув у нові відносини з жінкою на імʼя Марина. В подальшому саме вона вмовила ведучого одружитися офіційно знов.

Зараз доньці Таран і Доманського вже 16 років. Після початку повномасштабного вторгнення дівчинка разом із мамою переїхала до Франції. Телеведуча іноді ділиться світлинами поряд з донькою і трохи розповідає про її життя.

На новому місці проживання Василина знайшла багато друзів, встигла пофарбуватись в брюнетку і любить ходити пішки в гори. Донька ведучої має власну сторінку в соціальній мережі Instagram і іноді ділиться цікавими історіями зі свого життя за кордоном. Наприклад, в останніх Stories дівчина показала, як гарно відпочиває з друзями на природі, в гамаках та біля вечірнього вогнища.

В свої 16 років Василина дедалі більше стає схожою на рідного батька, Андрія Доманського. Як і багато підлітків, вона експериментує із різними стилями одягу і навіть може вдягти на голову бандану.

Мама Василини, Лідія Таран – раніше висловлювалась у соціальних мережах з приводу швидкого дорослішання доньки. Її це питання сильно непокоїть, але проти сил природи все одно не підеш. Усі діти колись стають дорослими та вилітають з-під батьківського крила у власне, доросле життя.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.