“Нова пошта” глобалізується, відкриваючи нові відділення у країнах ЄС: на черзі Латвія та Естонія

Мережа відділень "Нової пошти" за кордоном постійно розширюється. На сьогодні такі функціонують у Польщі, Німеччині, Чехії, Румунії, Молдові та Литві. Восени заплановано долучити ще дві країни ЄС.

Мережа відділень “Нової пошти” за кордоном постійно розширюється. На сьогодні такі функціонують у Польщі, Німеччині, Чехії, Румунії, Молдові та Литві. Восени заплановано долучити ще дві країни ЄС.

На жовтень заплановано відкриття “Нової пошти” у Латвії, а в листопаді таке відділення має з’явитися в Естонії, сповістили у пресслужбі компанії. Тож в українців, що мешкають в Прибалтиці, з’явиться можливість скористатися кур’єрським доставлянням й отримати посилку з України в будь-якому куточку цих країн.

Авто, з якого починалася Нова пошта

Кур’єри працюватимуть у робочі дні з 8 до 17 години. Вага відправлення має не перевищувати 30 кг. Очікується, що посилка подорожуватиме до адресата не довше 5 днів.

Особисто забрати посилку у відділенні в Литві можна з березня. Тепер така можливість з’явиться й у Латвії з Естонією. У Румунії вже працює одне відділення “Нової пошти”. У Німеччині – 12, два з яких у Берліні.

Найбільше мережею доставляння охоплена Польща. Тут завітати на 32 відділення можна у 19 містах. Перше відкрилося у Варшаві у жовтні 2022 року та, як бачимо, мережа постійно розширюється.

Узагалі відправити посилку завдяки “Нова пошта Глобал” можна в будь-який куточок світу. Отримати товари з закордонних онлайн-магазинів також є можливість тут, скориставшись  сервісом NP Shopping.

Nova Post збирається надалі охопити ринки США та Китаю, а поки що активно розвивається в Західній Європі. Переважно у тих країнах, куди переселилося на тимчасове проживання найбільше українців у зв’язку з воєнною агресією.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.