Франсуа Міттеран обіцяв віллу коханці, а купив дружині: як склалася доля експрезидента з подвійним життям

З усіх французьких керманичів вірністю дружині міг похвалитися хіба що Шарль де Голль. Але Франсуа Міттеран перевершив усіх колег, поселивши коханку в Єлисейському палаці.

За життя Франсуа Міттеран був справжнім франтом. Гарно вдягався, стежив за фігурою та зовнішністю. До гарних жінок ставився зацікавлено. В обіймах французького президента, подейкують, побували акторка Анні Жирардо, співачка Даліда, деякі політикині й навіть дружина одного з європейських лідерів.

Та найбільшим коханням політика стала студентка, яка була на 50 років молодша за чоловіка. Анн Пенжо існувала паралельно з офіційною дружиною француза Даніель Міттеран.

Франсуа Міттеран за життя мав дві дружини

Вони познайомилися під час відпочинку на морському узбережжі. Франсуа було 46 років, Анн – усього 19. Чоловік відразу ж захопився юнкою, а оскільки був галантним кавалером, дівчина, зачарувавшись, швидко опинилася в його обіймах.

Міттеран настільки закохався, що забрав коханку з собою, поселивши в Єлисейському палаці. Офіційна родина французького політика перебувала майже поряд. Ніхто з пересічних громадян й гадки не мав, що президент здатний на двоєженство.

Франсуа Міттеран за життя мав дві дружини: з Анн Пенжо

Франсуа потурбувався, щоб Пенжо отримала посаду в музеї Д’Орсе. За кілька років безмежного кохання на світ з’явилася донька Мазарін. Даніель народила чоловіку двох синів, але була занадто суворою жінкою. Тож безмежне тепло й любов французький очільник отримував лише поряд з Анн.

Він офіційно прийняв дівчинку за дочку і передав її матері одну з двох квартир, якими володів. Щоправда, це не вберегло Пенжо та її доньку від переслідувань після смерті коханого чоловіка.

Франсуа Міттеран за життя мав дві дружини: Анн Пенжо з донькою на похороні чоловіка

На рак простати Міттеран хворів 14 років поспіль. Коли його не стало, Анн тут же погнали з Єлисейського палацу разом із донькою. Даніель категорично заборонила жінці з’являтися на похороні. Та не послухалася і разом із Мазарін йшла за гробом Франсуа.

Анн була не останнім коханням велелюбного президента. До самої смерті він відвідував ще й Клер, яка була на пів століття молодша за чоловіка. Дивно, як міг чоловік на порозі 80-річчя відвідувати коханку, маючи такий діагноз, адже йому через день ставили крапельниці.

Нові статті

Схожі статті

Аллу, Соломію і Марічку не впізнати: зірки 1+1 Мазур, Вітвіцька та Падалко показали себе на дитячих фото

Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Алла Мазур – зірки новин з "1+1" які колись були маленькими. Як вони виглядали тоді? "Один Факт" підготував добірку світлин з маленькими українськими ведучими.

“Куди вже дівати ці абрикоси?”: Топ 3 легкі рецепти варення з абрикосів, щоб зберегти літній смак аж до зими

Прості рецепти варення з абрикосів, які зможе повторити будь-хто, навіть новачок на кухні: Абрикосове варення - це гарне рішення, якщо вам вже набридло викидати абрикоси!

“Це все колишня дружина”: 45-річний Вʼячеслав Узелков розповів, чому 20 років не спілкувався з рідною мамою

В'ячеслав Узелков прожив у шлюбі з екс-дружиною Мариною Боржемською 20 років та весь цей час не спілкувався зі своєю мамою - чому так сталося? Подробиці.

Домашні сухофрукти без сушарки: як зробити смачну курагу власноруч? Єдиний правильний і рецепт покроково

Домашні сухофрукти полюбляють усі. Коштують вони недорого та й для здоровʼя корисні. Як можна приготувати курагу зі свіжих абрикосів в домашніх умовах? Наводимо рецепт нижче.