Серіал “Емілі в Парижі” 4 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер Emily in Paris

Головна героїня серіалу "Емілі в Парижі" 4 сезон Лілі Коллінз сповістила радісну новину: знімальна група приступила до роботи над стрічкою після затримок у зв'язку зі страйком сценаристів.

Серіал “Емілі в Парижі” 4 сезон: дата виходу нових серій

Фінал 3 сезону надзвичайно спантеличив глядачів. Тож усі з нетерпінням очікують на вихід наступних серій, щоб дізнатися подробиці життя героїні Лілі Коллінз. Дата виходу 4 сезону “Емілі в Парижі” змістилася з кінця 2023 року на 2024-ий.

Коли вийде 4 сезон серіалу Емілі в Парижі

Знімання планували провести торік улітку, але приступили до них лише в січні 2024-го. Коли вийде “Емілі в Парижі” 4 сезон поки достеменно невідомо. Сподіватимемося, що глядачі платформи Netflix побачать пригоди улюбленої героїні вже наприкінці року.

“Емілі в Парижі” 4 сезон: продовження і сюжет

У перших трьох сезонах серіалу події розгорталися у найромантичнішому місці планети Парижі, хоча до знімань долучилася й інші французькі міста. Продовження “Емілі в Парижі” перенесе глядачів в іншу місцину. Емілі відбуде на римські канікули. Все решта залишиться так, як було.

Коли вийде 4 сезон серіалу Емілі в Парижі

Головна героїня з Чикаго продовжить спілкуватися з місцевими й вивчати нові для себе традиції, стикаючись із мовними та культурними бар’єрами. І все це щедро приправлене чималою порцією гумору. Тож і проблеми, які виникають на шляху дівчини, сприймаються набагато легше. Як завше буде багато гарних краєвидів, нарядів, пригод, дружби і, звісно ж, кохання.

“Емілі в Парижі” трейлер 4 сезон

Допоки замість трейлера 4 сезону “Емілі в Парижі” можемо побачити тільки анонс від акторки. Щоб передивитися попередні сезони комедійної стрічки, слід встановити на свій телефон чи ноутбук додаток Нетфлікс, оформивши передплату.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.