Тоня Матвієнко оприлюднила запис із останнім бажанням покійної матері: що заповіла легендарна Ніна Матвієнко

Тоня Матвієнко розчулила шанувальників, оприлюднивши аудіозапис останнього повідомлення покійної матері. Що сказала Ніна Матвієнко та яким було останнє прохання артистки – читайте далі у статті.

Співачка Антоніна Матвієнко – донька справді легендарної Ніни Матвієнко, – нещодавно з’явилася на YouTube-шоу Олексія Суханова, де відверто розповіла ведучому про останні дні життя матері.

Тоня Матвієнко розповіла про останнє бажання покійної Ніни Матвієнко

В інтерв’ю Антоніна Матвієнко ексклюзивно дозволила оприлюднити записані в аудіоповідомленні останні слова Ніни Митрофанівни. Щоб дізнатися, що заповіла Ніна Матвієнко – читайте далі.

Тоня Матвієнко поділилася записом із останніми словами покійної Ніни Матвієнко
Тоня Матвієнко поділилася записом із останніми словами покійної Ніни Матвієнко

В оприлюдненому повідомленні Ніна Матвієнко говорила, що любила життя, і воно для неї доволі швидко промайнуло. Артистка сказала, що не встигла справді пожити – “поки бігала, не взріла, коли воно закінчилося так швидко”. Легендарна співачка не думала, що її здоров’я підведе так неочікувано, адже нічого не боліло. Відомо, що щорічним обстеженням саме з цієї причини артистка і не хотіла займатися.

Ніна Митрофанівна просила інших присвятити себе молитвам за Україну: розчулює те, що в останні дні життя артистка не забула про Батьківщину, і зізнавалася, що відчуває себе дитиною Вкраїнської землі, та хотіла пригорнути всю її до серденька. Співачка зізналася, що буквально говорила щодня з рідною землею, і просила її довше прожити – хоча б іще трошечки.

Нагадаємо, Народна артистка України Ніна Матвієнко відійшла у засвіти 8 жовтня 2023 року після того, як її стан неочікувано різко погіршився. Співачка не дожила буквально декілька днів до 76 дня народження. Арсен Мірзоян говорив, що легендарну співачку та його тещу “вбила” онкологія, але Тоня Матвієнко так не підтвердила та й не спростувала ці слова. Сказано було лише те, що Ніна Матвієнко страждала на страшну хворобу вже протягом 4 років у той момент, як дізналася про неї – за кілька місяців до смерті.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.