“Ми просто телефонуємо один одному”: 31-річна KOLA розповіла про стосунки зі старшим на 13 років чоловіком

Відома співачка KOLA нещодавно вийшла заміж та розповіла про стосунки з чоловіком-іноземцем, який старший за неї на 13 років: чому приховує чоловіка?

Українська артистка Анастасія Прудіус, яка відома під своїм сценічним псевдонімом KOLA, розповіла про свої стосунки з чоловіком іншої національності та старшим за неї на 13 років. 31-річна співачка зазначила, що не дивлячись на відстань та різницю в віці, вони зуміли зберегти глибокі та міцні зв’язки.

KOLA розповіла, що вона і її партнер В’ячеслав, що знаходиться на даний момент в Ізраїлі, підтримують постійний контакт і це допомагає їм зберігати стосунки, навіть на відстані. Вона зазначила, що життя у різних країнах становить складне випробування для будь-кого, проте вони з В’ячеславом зуміли побудувати міцний зв’язок.

KOLA розповіла про стосунки з чоловіком-іноземцем старшим на 13 років
KOLA розповіла про стосунки з чоловіком-іноземцем старшим на 13 років

Ці стосунки потребують постійної безперервної роботи та зусиль, особливо враховуючи відстань та культурні відмінності. Проте, для KOLA та В’ячеслава, ця віддаленість не стала перешкодою у їхньому бажанні будувати щасливе спільне майбутнє.

Зірка у програмі “ЖВЛ” розповіла, що їхні стосунки базуються на простих, але значущих речах: регулярних телефонних дзвінках, взаємному спілкуванні, повазі, взаємопідтримці та відсутності образ. Вона підкреслила, що для них немає потреби у складних “обрядах”, щоб підтримувати зв’язок на відстані, адже все відбувається органічно.

KOLA розповіла про стосунки з чоловіком-іноземцем старшим на 13 років
KOLA розповіла про стосунки з чоловіком-іноземцем старшим на 13 років

Артистка також розповіла, що вже запросила свого чоловіка на кілька своїх майбутніх концертів в Україні й з нетерпінням чекає зустрічі з ним.

Нагадаємо, що пара познайомилася влітку 2022 року на благодійному заході за кордоном, де виступала KOLA. Уже в 2023 році закохані вирішили покращити свої стосунки шлюбом. Проте, співачка обережно приховує свого чоловіка від своїх прихильників.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.