Куди втік Влад Яма 24 лютого і чим зараз займається: суддя “Танців з зірками” зрадив чи допоміг Батьківщині?

З одного боку, Яма виїхав з України під час війни, що можна розглядати як акт зради. З іншого боку, він публічно висловив свою підтримку Україні та засудив дії Росії.

Хто такий Влад Яма?

Влад Яма – відомий український танцюрист, хореограф, телеведучий та суддя на популярних телешоу “Танці з зірками” та “Україна має талант”. Він народився 23 липня 1982 року в місті Горлівка, Донецької області.

Яма здобув славу завдяки своїй участі в танцювальних змаганнях, де він неодноразово ставав чемпіоном України та світу. Він також працював танцюристом у багатьох відомих шоу, включаючи “Танці з зірками” в Україні та Росії.

З 2006 року Яма став одним із найвідоміших телеведучих України. Він працював суддею на шоу “Танці з зірками” та “Україна має талант”, а також вів власні програми, такі як “Я люблю Україну” та “Golos. Діти”.

Куди втік Влад Яма 24 лютого 2022 року?

24 лютого 2022 року, в день початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Влад Яма разом зі своєю сім’єю виїхав з України. Він не розкривав публічно, куди саме він поїхав, але згодом з’явилися повідомлення, що він перебуває в Ізраїлі.

Чим зараз займається Влад Яма?

Наразі Влад Яма продовжує свою танцювальну та телевізійну кар’єру за межами України. Він бере участь у танцювальних проектах в Ізраїлі та інших країнах, а також веде власний YouTube-канал, де він ділиться своїми думками про життя в еміграції.

Втеча Влада Ями до США: Хабарі та нове життя
Втеча Влада Ями до США: Хабарі та нове життя

Танцюрист зрадив чи допоміг Україні?

Рішення Влада Ями виїхати з України під час війни викликало неоднозначну реакцію. Деякі люди звинуватили його в тому, що він зрадив свою країну, а інші вважають, що він мав право врятувати свою сім’ю від небезпеки.

Яма публічно висловив свою підтримку Україні та засудив дії Росії. Він також закликав людей до єднання та допомоги українцям, які постраждали від війни.

Що сталося насправді?

Важко сказати з упевненістю, що саме мотивувало Влада Яму покинути Україну. З одного боку, він, ймовірно, відчував страх за свою сім’ю та хотів убезпечити їхнє життя. З іншого боку, можливо, він також відчував, що не може бути корисним Україні, перебуваючи в країні під час війни.

Чи зрадив він Україну чи допомагає у цей складний час?

На це питання немає простої відповіді. З одного боку, Яма виїхав з України під час війни, що можна розглядати як акт зради. З іншого боку, він публічно висловив свою підтримку Україні та засудив дії Росії.

Рішення Влада Ями виїхати з України під час війни є складним та неоднозначним. З одного боку, його можна зрозуміти, адже він хотів убезпечити свою сім’ю. З іншого боку, його дії викликали критику з боку деяких людей, які вважають, що він мав залишитися в Україні та підтримати свою країну в цей складний час.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.