Первісток Катерини Осадчої вже давно в США: куди зник старший син ведучої та чи планує повернутись в Україну

Ілля завжди був трохи непублічним, на відміну від своєї зіркової мами. Проте, підтримуючи її у всьому, він іноді з'являється в її соцмережах.

Ілля Поліщук, 20-річний первісток відомої української телеведучої Катерини Осадчої, далеко не такий публічний персонаж, як його мама. Проте це не заважає йому йти власним шляхом до успіху та бути опорою для своєї сім’ї.

Юність та освіта

Народившись у 2002 році, Ілля здобув освіту в елітній київській школі Kyiv International School, де навчаються за іноземними програмами. Це й визначило його подальший шлях: після закінчення школи хлопець вирушив до США, щоб здобути вищу освіту в Мерилендському університеті.

Навчання та плани на майбутнє

Ілля обрав перспективну IT-спеціальність, адже розуміє, що за цією сферою майбутнє. Він з третього курсу активно застосовує здобуті знання на практиці, роблячи свій внесок у боротьбу з російським агресором.

Як поділилась Катерина Осадча, по завершенню навчання в університеті Ілля планує повернутися до України та будувати кар’єру в IT-сфері на благо рідної країни.

Особистість та стосунки з мамою

Ілля завжди був трохи непублічним, на відміну від своєї зіркової мами. Проте, підтримуючи її у всьому, він іноді з’являється в її соцмережах.

Катерина Осадча з великою ніжністю та гордістю відгукується про сина, називаючи його “розсудливим і розумним, уважним і надійним”, а також “найкращим старшим братом і абсолютним прикладом для молодших”.

Первісток Катерини Осадчої вже давно в США
Первісток Катерини Осадчої вже давно в США

Патріотична позиція

Незважаючи на те, що Ілля навчається далеко від України, він щиро переживає за долю своєї країни та робить усе можливе, щоб допомогти їй у цій складній боротьбі.

Його історія – це історія про те, як українська молодь, здобуваючи освіту за кордоном, не втрачає зв’язку з Батьківщиною та прагне повернутися, щоб будувати її майбутнє.

Важливо зазначити, що вся вищезазначена інформація ґрунтується на публічних джерелах та інтерв’ю Катерини Осадчої.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.