Кучерява шевелюра аж до плечей: 58-річний Віктор Павлік показав архівні фото. Абсолютно дві різні людини

Український співак Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова поділились зі своїми підписниками рідкісним фото до здобуття популярності артиста: як виглядав виконавець?

Артист Віктор Павлік зловив ностальгію та занурився в архів свого минулого. Одним з вражаючих фотографій, яке захопило увагу зірки, став кадр, яким він вирішив поділитися зі своїми шанувальниками в Instagram.

На фотографії зображений артист у блискучому костюмі, з густою чуприною, дрібними вусами та борідкою. Вираз обличчя нагадує образ турецького султана, і загадкова усмішка лишає за собою багато запитань.

Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @repyahovakate
Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @repyahovakate

Нещодавно Катерина Реп’яхова, дружина відомого українського співака Віктора Павліка, вирішила поділитися архівними фотографіями свого чоловіка Віктора Павліка. Катерина, відома своїми підприємницькими здібностями та активною участю в блогерському середовищі, розкрила завісу особистого життя та пригадала минуле разом зі своїм коханим чоловіком.

Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @viktorpavlik
Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @viktorpavlik

Катерина, у своєму блозі, відповіла на численні питання своїх фоловерів, серед яких виокремилося одне про походження вражаючих знань турецької мови у Віктора Павліка. Вона пояснила, що це черпає коріння з тривалого перебування співака серед турецького народу, що зачіпало різні аспекти його життя. Катерина навіть поділилася архівним фото співака у молодості, яке зроблено в той період. На знімку видно Віктора Павліка з довгим, густим волоссям, яке майже приховує його обличчя, і це створює практично невпізнаваний образ.

Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @repyahovakate
Віктор Павлік показав рідкісні фото себе в молодості. Фото з Instagram @repyahovakate

Дружина Віктора Павліка поділилася зі своїми прихильниками особистою історією, опублікувавши першу фотографію, на якій вони зображені разом після одного з концертів співака у Миколаєві. Цей знімок, як вона пояснила, є своєрідним еталоном початку їхнього романтичного шляху, де вона відкрито ділиться з глядачами деякими моментами їхнього знайомства та взаємин.

Катерина, дружина знаменитого співака, зауважила, що в ті дні вона вже була палкою прихильницею Віктора Павліка, а отже, ця фотографія відображає не лише їхнє перше спільне зображення, а й перший крок у зародженні кохання.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.